1. Новини Закарпаття

Як врахувати всі нюанси при замовленні меблів під власні розміри

Серед великого асортименту меблів у магазинах багато хто воліє замовляти їх виготовлення. Завдяки цьому можна зберегти більше вільного простору, створити в кожній кімнаті унікальний інтер'єр, зробити кухню, спальню, ванну та інші приміщення квартири функціональними та зручними.

Виготовлення меблів на індивідуальне замовлення: особливості

Вирішивши замовити меблі, краще довіриться професіоналам. У цьому випадку дизайнери запропонують готові рішення з урахуванням особистих побажань та розмірів приміщення, а майстри виготовлять меблі в точній відповідності до вимірів, будь це розпашні шафи на замовлення (https://www.mebel-pro.com.ua/rozpashni-shafy-na-zamovlennya/) або меблі для вітальні.

Фахівці компанії Меблі Про - https://www.mebel-pro.com.ua/ займаються розробкою та реалізацією проектів, використовують при роботі якісні матеріали та фурнітуру. Багаторічний досвід роботи, професіоналізм дизайнерів та майстрів дозволяють враховувати кожне бажання клієнта, проектувати та виготовляти функціональні меблі для комфорту і затишку.

Послуги компанії доступні для мешканців Києва та області. Роботи виконуються під ключ, включають:

  • розробку;

  • виготовлення;

  • встановлення.

Докладніше ознайомитись з прикладами виконаних робіт та правилами оформлення замовлення можна на офіційному сайті Mebel-pro.com.ua.

Визначившись із компанією-виробником, необхідно визначити такі критерії.

  • Розташування комунікацій. Якщо в приміщенні виконується капітальний ремонт, спочатку вирішують, де буде знаходитись комунікації. Після того, як будуть прокладені труби для подачі води та зливу, можна вибирати кухні під замовлення, меблі для ванної та інших приміщень.

  • Тип матеріалу. При виборі важливо зважати на вплив зовнішніх факторів вологи, високих температур. Наприклад, натуральне дерево виглядає стильно і презентабельно, при правильному догляді прослужить не один десяток років. Однак поверхня може деформуватися через високу вологість. Також треба враховувати, що вартість натуральної деревини набагато вища, ніж фасад із ДСП чи МДФ. Ці матеріали відрізняються високою міцністю та якістю, більш доступні за вартістю.

  • Стиль, наявність декоративних елементів. Сьогодні популярні меблі як класичні, так і в стилі модерн. У першому випадку використовуються натуральні матеріали (дерево, шпон, скло) та декоративні елементи карнизи, цоколі та інше. Якщо перевага надається сучасному стилю, при виготовленні фасадів використовується ДСП, МДФ із дзеркальними або скляними вставками, функціональна та лаконічна фурнітура.

  • Колір. Сьогодні немає суворих рекомендацій щодо поєднання кольорів. За бажанням можна поєднувати будь-які відтінки, головне щоб вони органічно виглядали і вписувалися в загальний інтер'єр.

Меблі на замовлення: переваги

  • Можливість підібрати меблі з урахуванням планування, стильно оформити кожну кімнату, збільшити вільний простір.

  • Незалежно від призначення, виготовлені на замовлення меблі функціональні та зручні, мають неповторний дизайн, а їх колір вибирає людина, з урахуванням особистих уподобань.

  • Виготовлені на індивідуальне замовлення меблі мають більш вигідну вартість, ніж купівля вже готових рішень.