1. Новини Закарпаття

Лікування та реабілітація залежностей – професійно у клініці МЕДЛЮКС

Залежність від алкоголю або наркотиків робить людину безпорадною, не здатною самостійно впоратися з цією хворобою. І тут дуже важливою є своєчасна допомога професійних фахівців. Наркологічна лікарня МЕДЛЮКС у Києві надає широкий спектр послуг, спрямованих на лікування та реабілітацію нарко- та алкозалежних. Тут дадуть можливість повернути розсудливість та соціальний статус особистості. Самостійно залежний навряд чи звернеться до лікаря. Тому близькі повинні брати значну участь у порятунку хворого. Зателефонувавши до наркологічного центру, ви зможете отримати відповіді на ваші запитання та записати близьку людину, яка потрапила в біду, до висококваліфікованих фахівців.

Реабілітаційний процес – важлива складова задля досягнення бажаних результатів у лікування залежностей. Тут важлива профілактика – сім'я хворого, зіткнувшись із проблемою залежності, також потребує професійної консультації. Завдяки лікуванню у досвідчених фахівців наркологічного центру стає можливим відновити різні сфери життя людини, повернути здорові стосунки із сім'єю.

Бесіди із психіатром допоможуть залежному отримати мотивацію до лікування. Він повірить у можливість позбутися залежності, розпочати нове, щасливе життя, де не буде місця наркотикам та алкоголю. Кожен зможе отримати кваліфіковану допомогу в прийнятті рішення щодо кардинальних змін у житті алко-або наркозалежного.

Лікування у стаціонарі – із прекрасними умовами. Досвідчені висококваліфіковані фахівці підберуть ефективний метод лікування залежності – індивідуально кожному за пацієнта.

Реабілітація починається із проведення детоксикації. З організму хворого виводяться токсичні речовини. Після цього із залежним працюватимуть психологи та психотерапевти, консультанти з хімічної залежності.

Успіх реабілітація безпосередньо залежить від професіоналізму фахівців. Кожному пацинету буде забезпечено професійну допомогу.

Для боротьби з нарко- та алкозалежністю фахівці використовують сучасні ефективні методики. У наркологічній клініці зроблять усе необхідне, щоб відкрити залежний шлях до нового життя, вільного від наркотиків та алкоголю, депресивного стану Навіть після проходження реабілітації завжди можна буде звернутися до клініки за допомогою. Висококваліфіковані фахівці нададуть психологічну підтримку близьким пацієнтам, їхнім рідним.