1. Новини Закарпаття

Характеристики та вимоги до медичних меблів та обладнання

Медичні меблі повинні бути міцними, та відповідати всім стандартам якості, зазначеним у нормативних документах. Річ у тім, що медичне обладнання постійно піддається обробці антисептиками та дезінфікуючими розчинами. Медичні меблі та ліжка повинні мати зносостійку поверхню через величезні навантаження.

Особливості виготовлення та різновиди медичних ліжок

Це складні конструкції, які можуть працювати завдяки механіці та з використанням електроприводу.

Різновиди та характеристики медичних ліжок:

  • Механічні ліжка найчастіше використовують у травматологічних відділеннях, щоб регулювати положення верхніх та нижніх кінцівок.
  • Ліжка з електроприводом дозволяють провести регулювання, шляхом натискання на кнопку. Незамінний варіант для реанімаційних палат, де перебувають тяжко хворі люди. Це один зі способів максимально спростити перебування у лікарні та не турбувати медичний персонал зайвий раз.
  • Поверхня таких ліжок виготовляється зі стійких матеріалів, які не бояться стерилізації та обробки агресивними речовинами. Найжорстокіші вимоги пред'являються до операційних ліжок, які повинні не лише спрощувати догляд за ними, але й суттєво покращувати роботу хірургів та медичного персоналу. Медичні меблі повинні регулярно регулюватися по висоті, щоб максимально спростити роботу медиків.

Варто відзначити особливі вимоги до столиків для немовлят, новонароджених. Якщо раніше виготовляли стіл з металу, то зараз ситуація змінилася і наразі це дуже зручні ліжечка, виготовлені з пластику та спеціальних матеріалів, які зберігають тепло та роблять перебування малюка максимально комфортним та зручним.

Де придбати якісне медичне обладнання та меблі?

Незалежно від різновиду меблів, вони повинні відрізнятися величезним строком експлуатації та надійними механічними, електричними елементами. У медичні заклади зазвичай прибувають люди різної комплектації, ваги та зросту. Необхідно, щоб медичні меблі мали можливість регулювання та підлаштовувалися під особливості кожної людини. Тому досить часто роблять спеціальні подовжувачі, трубки та регулятори, які дозволяють підготувати конструкцію меблів під особливості пацієнта.

Щоб не помилитися з вибором, варто звернутися до надійної компанії за посиланням https://www.licarno.com.ua/product-category/reanimacziya-zhyttyezabezpechennya/monitory-pacziyenta/, яка займається поставками медичного обладнання з Турції, Китаю та Сербії, а також європейських країн. Можна знайти хороше медичне обладнання, яке призначене для стаціонарів, а також мобільних лікарів, які щодня відвідують пацієнтів. У такому випадку знадобляться портативні інструменти, які дозволяють виконувати діагностику вдома у пацієнта. Це дозволяє спростити медичне обслуговування та не примушувати хвору людину ходити до лікарні чи лабораторії, щоб здати аналізи або провести ультразвукове дослідження.