1. Новини Закарпаття

Як заощадити час та нічого не забути, збираючись у подорож?

Військове вторгнення спровокувало хвилю міграції та масовий виїзд українців в європейські країни. У зв'язку з цим, більшість українців були вимушені у короткі терміни збирати валізи та покидати Батьківщину.

Основні правила збирання багажу перед подорожжю

Щоб нічого не забути, потрібно скласти чек-лист, у якому зазначити всі необхідні речі, або використати додаток від NIX, що спростить подорож. Найважливішими вважаються предмети гігієни, ліки, а також документи. Рекомендовано, щоб ці речі містилися у ручній поклажі, були доступні у будь-який час. Ніколи не складайте ці речі в загальний багаж, бо деякі несумлінні організації погано поводяться з багажем та можуть його загубити.

Корисні поради для туристів:

  • Дістаньте з валізи речі, які ви берете про всяк випадок. У 90% “всяк випадок” ніколи не настає, а валіза зайнята непотрібними речами. Обов'язково візьміть речі, які неможливо придбати в країні, куди ви направляєтесь. Оптимальним варіантом для складання речей стануть вакуумні пакети, які дозволяють максимально щільно упакувати одяг.
  • Не беріть речі, які можна з легкістю придбати у сусідній країні за невеликі гроші. Мова йде про шампунь, мило та зубну пасту. Вони мають невисоку вартість, та продаються усюди.
  • Якщо ви плануєте повертатися з подорожі з аксесуарами, подарунками, сувенірами для рідних, залиште один відсік багажу вільним. Якщо ви не хочете, щоб працівники аеропорту копирсалися у ваших речах, використовуйте харчову плівку, щоб обмотати валізу. Для цього підійде звичайний прозорий скотч.

Досить часто, через неуважність та поспіх, туристи можуть губити власні речі, а також документи. Подумайте про це заздалегідь, зробивши копію страхових полісів, паспорту та водійських прав. Це допоможе максимально швидко відновити документи. Вкладіть папірець з ім'ям, прізвищем та номером рейсу.

Як уникнути проблем, збираючись у подорож?

Перед тим як відправитися у країни Африки, варто дізнатися максимум інформації. Правила в цих країнах суттєво відрізняються від особливостей життя, побуту в Україні. Наприклад, у Кенію не можна брати з собою поліетиленові пакети, бо вони там заборонені.

Щоб нічого не забути та не зіпсувати настрій під час подорожі, обов'язково скористуйтеся мобільним додатком PackingList, від команди спеціалістів NIXSolutions. Це креативні розробники, які чудово розуміються на подорожах, та допоможуть у максимально стислі терміни зібрати валізу, нічого не забувши. Скориставшись корисними додатками, можна суттєво спростити життя, та мати все необхідне під рукою у форс-мажорних обставинах.