1. Новини Закарпаття

Тюльпани від NovaFlora – запорука гарного настрою

NovaFlora пропонує різноманітний посадковий матеріал в асортименті. В компанії «НоваФлора» можна також купити цибулини тюльпанів, щоб в одному наборі поєднувалося кілька кольорів.

NovaFlora пропонує різноманітний посадковий матеріал в асортименті. В компанії «НоваФлора» можна також купити цибулини тюльпанів, щоб в одному наборі поєднувалося кілька кольорів.

Пропозиції компанії NovaFlora знайшли відгук серед багатьох досвідчених квітникарів. Про це свідчить попит на її продукцію. Тут є насіння квітів − і кімнатних, і для клумб. Підібрати їх можна для кожного сезону або на кілька періодів року. Компанія подбала також про формування наборів відповідно до побажань і уподобань клієнтів як сьогоднішніх, так і потенційних. Саме тут в режимі онлайн можна швидко переглянути фото зразків, вибрати цибулини тюльпанів, проконсультуватися з фахівцем і зробити замовлення.

Як не розгубитися й вибрати потрібне?

Розгубитися справді легко. Милують зір квіти ніби з отороченими тонким мереживом пелюстками, махрові тюльпани, де кожен вирізняється кольором і відтінками. NovaFlora пропонує різноманітний посадковий матеріал в асортименті. Тут, крім уже названих, є тюльпани:

  • Лілеоподібні.
  • Kaufmanniana.
  • Viridiflora.
  • Greigii.

В компанії «НоваФлора» можна також купити цибулини тюльпанів, щоб в одному наборі поєднувалося кілька кольорів. Це може бути мікс:

  • махрових тюльпанів;
  • багатоквіткових;
  • немахрових;
  • ботанічних;
  • папужних.

Повний перелік, до якого входить близько 20 зразків майже такої ж кількості кольорів, можна переглянути безпосередньо на сайті компанії. Варто звернути увагу також на рекомендації продавця. Серед них є звичайні та акційні. Зустрічаються навіть такі, які отримали назву «Останній шанс». В окрему категорію винесені новинки. В ній ви побачите цибулини тюльпанів сортів Giant Parrot, Burgundy Lace, Bonanza, Margarita, Allegretto та кілька інших. Серед них є такі, що здивують незвичайним забарвленням. Наприклад, квіти Margarita – фіолетового кольору, а пелюстки Allegretto – коричневого.

Красиво та за доступною ціною

Саме так говорять клієнти про продукцію компанії «НоваФлора». Свої уподобання та можливості можуть реалізувати і досвідчені квітникарі, і новачки. Для різних категорій покупців є пропозиції від 10 грн і до 250 грн. На багато видів продукції оголошується знижка 10%. Встигнути купити улюблений сорт квітів недорого можна ще під час розпродажу. Виграти в ціні клієнт має можливість, скориставшись безкоштовною доставкою. З умовами цієї пропозиції можна ознайомитися у відповідному розділі на веб-ресурсі компанії.

«НоваФлора» дбає про зручність кожного клієнта, тому розробила ще одну цікавинку. Після опису певного сорту тюльпанів ви побачите цікаву таблицю, в якій вказана кількість товару, можлива знижка на нього, вартість за прайсом та матеріальна вигода для клієнта. Замовник має нагоду все обміркувати і прийняти рішення, який сорт і в якій кількості вибрати.