1. Новини Закарпаття

Як вибрати відповідний розмір худі і толстовки оверсайз

 

Дуже часто хлопці та дівчата в магазинах одягу запитують: «Як вибрати відповідний розмір толстовки оверсайз?». Адже, якщо при виборі одягу по фігурі все зрозуміло, то при виборі елементів oversize гардеробу часто виникають труднощі. Дизайнери одягу пояснюють це тим, що у різних людей різні побажання щодо того, як вони хочуть у новому одязі виглядати. Ми підготували кілька рекомендацій, які при наступному візиті до магазину допоможуть вам із вибором.

За що вибирають худі та толстовки?

Популярність худі і толстовок, яка не проходить вже кілька сезонів, підстьобує бажання купити одяг oversize, в якому максимально комфортно в будь-якій обстановці. Цей вид речей можна впевнено віднести до спортивного або кежуал стилю. Обидва вони передбачають, що одяг виглядає вільно, без надмірного облягання, але й не бовтається на людині. Правда, останнім часом стало популярним носити худі жіночі оверсайз, тобто більше на розмір, що дозволяє приховати дрібні вади фігури. Але й оверсайз це зовсім не безрозмірний балахон.

Як вибрати худі за розміром?

Худі та толстовки пропонуються в 3 основних розмірах: S, M, L. Розміри універсальні, тому легко підібрати одяг практично будь-якій людині. Все залежить від того, як покупець хоче виглядати в толстовці. При виборі треба керуватися такими правилами:

  • Розмір M треба обрати, якщо ви середньої статури, ваш зріст в межах від 160 до 178 см.
  • Розмір S вибирайте, якщо ви невисокого зросту (нижче 160 см) або худорлявої статури, або просто не хочете такий вільний крій.
  • Розмір L вибирайте, якщо ваш зріст вище середнього (від 178 см), з тих чи інших причин вам потрібен вільний крій.

Як вибрати крій худі чи толстовки?

Крім розміру потрібно визначити стиль, модель та матеріали толстовки. Для прогулянок або занять спортом на вулиці потрібно купити толстовку з капюшоном, накладними кишенями і, можливо, замком-блискавкою зверху до низу. Матеріал також вибираємо щільніший. Адже худі підійде для пробіжок чи тренувань до пізньої осені. Якщо толстовка буде носитись у навчальній аудиторії або іншому приміщенні, то крій речі має відповідати місцю.

Різноманітність декору та кольорів дозволяє підібрати відповідну толстовку і для вечірки в клубі, і для офісу. Якщо ви хочете придбати універсальну річ, то краще вибрати однотонну модель сірого або чорного кольору. Вони впишуться в будь-який комплект і за допомогою аксесуарів легко створять різні образи.

Останнє, що потрібно врахувати при виборі толстовки, - це довжина. Вона у цього виду одягу теж може бути різною - від короткої, трохи нижче талії до довгої, що нагадує туніку. При виборі довжини необхідно орієнтуватися на особливості вашої фігури. Мініатюрним дівчатам і хлопцям підходять короткі моделі, на зразок бомбера. Високим можна дозволити собі довгі толстовки. Вони підійдуть і людям із пишними стегнами. Універсальна довжина, яка є найбільш практичною, це до середини стегна.