1. Новини Закарпаття

Сфера застосування та переваги використання паперових стаканів

Останнім часом культ кави захопив не лише міста західної України. Все більше павільйонів зі смачною натуральною кавою з'являється в центральних та східних регіонах країни. Це потребує використання спеціального посуду, у який наливають запашний напій.

Переваги використання крафтового посуду для кав'ярень

Більшість організацій фіксують свою увагу на дотриманні екологічної безпеки. В результаті цього величезна кількість закладів громадського харчування, які займаються доставкою та упаковкою готових страв, відмовляються від використання пластикового посуду. Все більше компанії віддають перевагу використанню матеріалу, який розкладається та надає можливість повторної переробки сировини. Саме тому у кав'ярнях можна знайти двошарові паперові стакани, які виготовлені зі щільного картону.

Переваги використання крафтових стаканів:

  • Вони не псують смак напою та не впливають на нього. Це можливо завдяки використанню натуральної сировини, яка не містить хімічних домішок.
  • Стакани не потрібно мити, достатньо відправити їх на переробку або утилізувати.
  • Виготовляючи якісні гофровані стакани, не використовують агресивних хімічних речовин та відбілювачів, тому колір крафтових стаканів темний. Це дозволяє заощадити гроші на електроенергії та воді, яка використовується під час виготовлення одноразового посуду.
  • Завдяки використанню спеціальної структури та гофрованої поверхні, вдається запобігти виникненню опіків під час замовлення гарячих напоїв.

Які крафтові стакани використовують найчастіше?

Головна перевага крафтових стаканів у можливості їх брендування та нанесення рекламних надписів. Придбавши схожий посуд, можна розмістити емблему компанії та використовувати його у рекламних цілях.

Поширені різновиди паперових стаканів:

  • Найбільш популярні крафтові стаканчики з об'ємом 240-270 мл. Це оптимальний об'єм для приготування однієї чашки кави.
  • Стакани з місткістю 350 мл використовуються у кав'ярнях, де готують кавові напої з великим вмістом молока, морозива та вершків.
  • Стакани з ємкістю 420 мл зазвичай придатні для приготування холодних напоїв, коктейлів з використанням мінеральної води та лимонаду.

Використовуючи брендування, вдасться привабити величезну кількість клієнтів, особливо якщо каву, напої готують на виніс. Тобто людина з чашкою кави та емблемою закладу буде ходити по вулицях та рекламувати продукцію звичайним перехожим. Це оптимальний варіант, який дозволяє зменшити кількість сміття на сміттєзвалищах. Крафтові стакани придатні для вторинної переробки сировини та повторного виготовлення паперових предметів.