1. Новини Закарпаття
  2. >

Як оплачувати покупки годинником: інструкція від Swatch

Компанія Swatch – найбільший виробник годинникової продукції у світі, має понад 25% частки світового ринку у цьому сегменті. Природньо, такий успіх — наслідок ідеальної якості продукції, а також функціонала годинників, що постійно розширюється. До інновацій бренду належить і функція оплати годинником Swatch з nfc - спеціальним чіпом, що дозволяє безконтактно проводити транзакції з терміналами в магазинах. Сьогодні розповімо про те, як платити годинником на касі й що для цього потрібно.

Про Swatch

Швейцарський бренд випускає продукцію найвищої якості, що підтверджується численними відгуками покупців та гарантійними зобов'язаннями протягом 24 місяців від дня покупки. На практиці носити Swatch можна протягом десятиліть – зауваження до якості трапляються вкрай рідко.

Елегантний зовнішній вигляд продукції – ще одна перевага компанії, адже сучасні люди бажають носити стильні аксесуари. Серед асортименту можна придбати традиційний годинник, моделі в корпусі з хромованої сталі або біокераміки, прикрашені роботами сучасних художників, а також іншими хайп-додатками. Щоб ознайомитися з усіма колекціями Swatch, варто завітати на офіційний сайт компанії, яка, до речі, має не одне офіційне представництво в Україні.

Як платити годинником Swatch

Природньо, не всі моделі Swatch мають таку функцію: у класичних механічних годинниках функції безконтактної оплати ви не знайдете. А ось у лінійці електронних моделей Swatch ви знайдете годинники з nfc, саме ця технологія дозволяє здійснювати безконтактні платежі з картки Mastercard. Для того, щоб скористатися функцією, дотримуйтесь інструкцій:

  1. На телефон скачайте та встановіть програму SwatchPAY. Програма підходить для iPhone та телефонів на операційній системі Android.
  2. Пройдіть простий процес реєстрації у програмі.
  3. Прив'яжіть до програми SwatchPAY картку Mastercard. Ви можете просканувати пластик або вручну ввести дані картки.
  4. Виберіть модель вашого годинника.
  5. Програму SwatchPAY під'єднано.
  6. Піднесіть свій телефон до годинника, увімкнувши профіль NFC. Прив'яжіть годинник до смартфона, дотримуючись інструкцій.
  7. Якщо у вашому телефоні немає NFC, налаштувати функції допоможе консультант торгової точки Swatch.
  8. За допомогою смс коду підтвердьте активацію
  9. Все готово! Сміливо оплачуйте годинником покупки: для цього досить просто піднести руку до термінала.