1. Новини Закарпаття

Балкон «під ключ» – найнижчі ціни на українському ринку

Створити затишний, красивий та комфортний балкон реально, якщо доручити справу професіоналам. Неважливо, чи ви мрієте про ексклюзивну оранжерею, класичний робочий кабінет чи просто про затишне місце, де можна в будь-яку пору року насолодитись чашкою кави. Майстри з компанії «Стандарт Вікна» можуть швидко та якісно перевтілити приміщення згідно з вашим планом. Також є можливість замовити комплексну послугу «балкон під ключ», яка охоплює всі етапи ремонту, скління та вивіз сміття.

«Стандарт Вікна» пропонує послуги пов'язані не лише з трансформацією балконних приміщень, а також з виготовленням і монтажем віконних систем, склопакетів, дверей. Можлива доставка товарів в будь-який регіон України.

Є декілька причин стати клієнтом підприємства «Стандарт Вікна»: низькі ціни та висока якість товарів, гарантія на виконану роботу, використання сучасних методів та обладнання, швидка реалізація замовлень, налагоджена система співпраці зі світовими виробниками скла та фурнітури. Всі співробітники компанії регулярно підвищують кваліфікацію. Також для клієнтів передбачені знижки на великі чи комплексні замовлення, є можливість здійснити оплату частинами.

Де найкраще замовити балкон «під ключ» в Києві

«Стандарт Вікна» – це український завод-виробник пластикових вікон з найнижчими цінами на вітчизняному ринку. Компанія працює без вихідних, менеджери готові в будь-який час надати ґрунтовну консультацію, відповісти на питання та допомогти з вибором матеріалів. Також клієнти мають можливість переглянути 3D-галерею вже реалізованих проєктів.

Компанія пропонує наступні види робіт на балконі «під ключ»:

  • скління;
  • утеплення;
  • внутрішні роботи;
  • зовнішня обшивка;
  • покриття;
  • виготовлення на замовлення меблів та сушарок для одягу.

За попередньою узгодженістю з клієнтом, майстри компанії виїжджають на об'єкт з метою зробити точні заміри, оцінити фронт робіт та запропонувати всі можливі варіанти по реалізації (послуга вимірювання є безкоштовною). Лише коли узгоджені всі нюанси, співробітники приступають до виконання замовлення. 

На облаштування та перебудову балкону ціна може бути різною. Все залежить від обсягу робіт, вибраних матеріалів, площі приміщення. На сайті «Стандарт Вікна» вказана орієнтовна вартість кожного виду послуг, а також є калькулятор для самостійного розрахунку вартості замовлення.