1. Новини Закарпаття

Різновиди наповнювачів для собачих лежанок

Собаки - це наші менші брати, які потребують догляду, правильного харчування та окремого місця для відпочинку. Собаки, які мешкають у приватних будинках, зазвичай проживають у спеціальних будках, будиночках, які для них виготовив господар. Але домашні маленькі породи песиків, що мешкають у звичайних багатоквартирних будинках, потребують власної території.

Різновиди лежанок для собак

Такі вироби відрізняються між собою конструкцією, матеріалами для виготовлення та розмірами. Зазвичай для маленьких порід, таких як йоркширський тер'єр, обирають невеличкі м'якенькі лежанки на сайті https://e-zoo.com.ua/ua/65-domiki-divany-i-lezhanki-dlya-sobak, які дозволять песику відпочити та чудово провести власний час. Зазвичай маленькі породи дуже полюбляють затишок та усамітнення, тому для них варто купувати невеличкі лежанки, виготовлені у вигляді будиночків, що мають бортики та навіть дах. Це також пов'язано з тим, що йоркширський тер'єр мерзне навіть при температурі 18 градусів.

Для порід, які відносяться до мисливських, зазвичай купують великі лежанки, виготовлені у вигляді невеликого диванчика з бортиками. На відміну від маленьких порід, такі собаки створені для охорони будинку. Вони хочуть все контролювати, тому для таких порід обирають відкриті лежанки. Бортики потрібні, щоб сміття та бруд не сипалися з лежанки.

Навіщо собаці лежанка?

Насправді цей варіант потрібен більше для порід, які виступають на різних конкурсах та виставках. Лежанка дозволить краще запам'ятати, де знаходиться місце, та відпочивати у спеціально відведеному куточку. Таким чином, у песика буде своя зручна зона, тому він не буде заважати відпочивати на ліжку господарям, псуючи його поверхню.

Різновиди наповнювачів для собачих лежанок:

  • Варто звернути увагу на наповнювач лежанки, бо дешеві варіанти наповнені звичайним поролоном, який добре згинається та приймає форму тіла персика. Іноді лежанки наповнюють гречаним лушпинням, яке добре впливає на стан здоров'я песика.
  • Варто пам'ятати, що краще віддавати перевагу темним тканинам, тому що на них не так помітний бруд. Не дивлячись на те, що господарі після прогулянки миють песика, проте тварини з довгою шерстю, навіть після купання залишаються не зовсім чистими.

Щоб заощадити кошти, та підтримувати чистоту в будинку, віддають перевагу моделям зі знімними чохлами, які можна придбати окремо. Зазвичай вони кріпляться з використанням блискавки або липучок та при необхідності знімаються. Після прання та висушування чохла, його одягають на лежанку, яка буде виглядати як нова.