1. Новини Закарпаття

Де замовити ремонт пральних машин у Тернополі?

Якщо зламалася пральна машина, закономірно постає питання про те, як повернути її в дію. Але довірити ремонт пральних машин у Тернополі коштує винятково досвідченим майстрам компанії Майстер-Профі.

Як зрозуміти, що пральна машина зламалося?

Справна техніка працює без збоїв і не видає сторонніх, нехарактерних звуків – скрегіт, гул, не протікає, не вібрує сильно. Кожен етап прання йде послідовно. Але якщо раптом йде збій, навіть найменший – це привід для того, щоб додому до клієнта виїхав наш майстер з ремонту пральних машин у Тернополі. Якщо провести своєчасно ремонт пральних машин у Тернополі у нашій компанії Майстер-Профі, то це дозволить виключити більш серйозні, дорогі поломки у майбутньому. І якщо ви, наприклад, не відреагували на симптоми, що вказують на знос підшипників, то незабаром це може спровокувати поломку хрестовини, ТЕНу і навіть двигуна. Але важливо розуміти, що одна річ відремонтувати машину, а другий момент – наскільки якісно.

Якщо потрібно відновити працездатність техніки, і постає питання – де ремонтують пральні у місті Тернопіль, то довірити таку роботу варто лише нашим досвідченим фахівцям. До переліку найпоширеніших несправностей стерильних машин наші майстри відносять:

• Не нагрівається вода. Хвилі можлива поломка управляючого модуля або збій програмного забезпечення, поломка ТЕНу, температурного датчика.

• Не обертається барабан. Зношені/поламані щітки електродвигуна, розтягнутий/порваний ремінь приводу, поламаний двигун, або має місце поломка електронного модуля управління.

• Протікає машинка – зношування манжета люка, поломка патрубка або засмічення в дозаторі для миючого.

• Шумить, стукає і гримить у процесі роботи. У бак міг потрапити сторонній предмет, або має місце зношування амортизаторів, проблеми з противагою.

• Нема зливу води. Має місце поломка насоса, датчика рівня води або збій у модулі управління. Але найчастіше це простий засмічення у трубі зливу.

• Не набирається вода. Поламаний клапан подачі води, або датчик рівня води, поламаний пристрій блокування люка.

 

Як бачимо, деякі проблеми можна вирішити самотужки, наприклад прочистити засмічення, але здебільшого всі роботи варто довірити професійному майстру з ремонту пральних машин. Достатньо набрати наш контактний телефон: 38-099-434-79-83 та викликати спеціаліста додому. Працюємо ми без перерви та вихідних, режим роботи: пн.-нед. 8:00-21:00 тому всі заявки обробляємо максимально оперативно.

У ремонті використовуємо нові, оригінальні деталі, тому на всі замінені вузли, запчастини, як і проведені роботи – надаємо гарантію Терміни можуть варіювати від кількох місяців і до року, все визначено складністю ремонту та обсягом ремонтних робіт. Але в будь-якому разі ціни на ремонт у нашій компанії Майстер-Профі максимально демократичні та доступні, адже ми не намагаємося заробити на проблемі клієнта, не шукаємо неіснуючих поломок. Нам дорожче наше добре ім'я та репутація, ніж миттєвий заробіток. Тому якщо зламалася пральна машина – відключіть її від мережі, звільніть від білизни та дзвоніть нам. Ми завжди прийдемо вам на допомогу.