1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Фінансова звітність

34
Без регіону (не видаляти!)

Фінансова звітність

Тегінг текстових блоків фінансової звітності

Користувачі частіше звертають увагу в основному на числові блоки, проте потрібно завжди тегати і текстові блоки, що можуть містити суттєву облікову інформацію про фінансову звітність або ж методи обліку окремого елементу. Теги присвоюються на абзаци або на весь розділ, у якому розкрито інформацію, що стосується одного блоку.

У цій статті слід розглянути 2 основні текстові розділи таксономії із звичайної практики та методи тегінгу таблиць текстовими блоками інформації. 

Розділ [800500] – список приміток

У переліку даного блоку розкрито інформацію про примітки, іншу пояснювальну інформацію та надано можливість присвоїти теги як для маркування індивідуальних приміток фінансової звітності, так і тих, що стосуються розкриття суттєвих аспектів облікової політики, адже практика показує, що розділу 800600 часто недостатньо для опису й окрім того, теги розділу можна використовувати і в інших примітках. 

Розділ [800600] – Список положень облікової політики

Теги цього текстового блоку слід використовувати виключно для опису положень та суттєвих аспектів облікової політики. Якщо в цих групах подання відсутній потрібний елемент, то це не завжди означає про його відсутність в Таксономії поточного року. Слід скористатися пошуком в таксономії через типові мітки з позначенням «Текстовий блок» чи переглянути інші розділи з подібним спрямуванням та можливим місцем розташування елементу.  

Маркування таблиць текстовими блоками

Доволі часто бувають ситуації, коли користувачі не мають можливості присвоїти відповідні теги до таблиць у фінансовій звітності через їх відсутність у таксономії. У таких випадках існує альтернатива використання текстового тегу для розкриття. Для цього слід виділити потрібну таблицю та присвоїти їй тег в залежності від можливостей програмного забезпечення, яке використовується. Теги такого формату не повинні мати числових параметрів, а лише вказувати на дату або період, який описано в даній таблиці, в іншому випадку такий формат не пройде перевірку валідатором. 

Багато користувачів, мають надію, що з роками українська таксономія набиратиме обертів у плані розширення як текстових, такі і числових статей для тегінгу фінансової звітності, що призведе до зростання популярності у використанні такого формату не лише для підготовки фінансової звітності, а й для управлінських й внутрішньогосподарських цілей.  

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber