1. Новини Закарпаття

Краще канали в Telegram для пошуку онлайн роботи

У 2022-му році представники креативних професій знаходять віддалену зайнятість у Телеграмі. І не тільки - там же можуть знайти вакансії аналітики, викладачі та інші спеціалісти.

У 2022-му році представники креативних професій знаходять віддалену зайнятість у Телеграмі. І не тільки - там же можуть знайти вакансії аналітики, викладачі та інші спеціалісти.

Як це зробити та де шукати роботу - у матеріалі.

ТОП Телеграм-каналів, де шукати віддалену роботу

Сьогодні абсолютна більшість вакансій розміщується в інтернеті. Про друковані видання на тему пошуку зайнятості не чутно вже давно. Офлайн-працевлаштування зазвичай обмежується сарафанним радіо.

Проте, далеко не всім вдається знайти роботу на таких сайтах, як Ворк чи Работа. Особливо, якщо вас цікавить онлайн-зайнятість та тимчасові проекти. Тут в пригоді стануть Телеграм канали, де викладаються подібн вакансії. Як бездеп в онлайн казино, вони здатні принести значний прибуток за умови правильного використання.

Нижче зібрані кращі канали, де в Телеграмі краще шукати вакансії для віддаленої зайнятості.

ТОП кращих каналів з роботою

Ми відібрали краще канали в Телеграмі, які пропонують віддалену працю. Серед них немає разової зайнятості чи пропозицій для некваліфікованих робітників. Таку роботу краще шукати в місцевих чатах чи на біржах фрілансу.

 1. DеХто | Удаленка - https://t.me/dexto_work
  Всеукраїнський канал, який постить вакансії віддаленої зайнятості.  Тут зібрані як ексклюзивні пропозиції, так і підбірки з різних сайтів. Серед популярних запитів - маркетолог, SMMник, сценарист, проджект-менеджер, викладач, перекладач, ілюстратор.
 2. Happy Monday - https://t.me/happymonday
  Канал популярного сайту про сучасну культуру. Тут також регулярно публікуються вакансії, а ще - проводяться дні резюме. Тут знайти зайнятість можуть дата-аналітики, СЕО-спеціалісти, менеджери з продажів, акаунт менеджери, дизайнери і т.д. 
 3. Крезюме Вакансії - https://t.me/cresume
  Вакансії в креативній індустрії від проекту Platfor.ma. Монтажери, журналісти, дизайнери, бренд-менеджери та безліч інших спеціалістів знайдуть роботу тут.
  Більшість вакансій на цих каналах розраховані чи допускають віддалене співробітництво. Проте, якщо ви готові їздити до офісу - можливі й такі варіанти.\

Де ще шукати роботу онлайн

Звичайно, знайти онлайн зайнятість можна не лише у вищевказаних каналах. Не обмежуйтеся ними, якщо не щастить у пошуках. Інші важливі канали пошуку зайнятості включають:

 1. Профільні чати. Чат дизайнерів, SMMників, верстальників - у подібні місця часто приходять замовники у пошуках виконавців. Також вступайте у чати суміжних спеціальностей - так спеціаліст по візуалу для соцмереж завжди знайде співробітництво серед SMMників.
 2. Сайти з вакансіями. На них також можна зустріти пропозиції часткової та онлайн зайнятості.
 3. Freelance Ua та інші біржі замовлень. Разові проекти простіше за все знайти саме там. А заробивши гарну репутацію - можна підчепити кілька постійних замовників. 
 4. Місцеві дошки оголошень. Переглядайте час від часу розділ з вакансіями на сайті вашого міста чи області.
 5. Канали вашого міста в Телеграмі та Вайбері. Якщо говорити про великі міста - Київ, Дніпро, Одесу - ви легко знайдете в пошуку Телеграму канали, які спеціалізуються на вакансіях у цих містах. Коли ж мова йде про невеликі населені пункти - вакансії та замовлення часто розміщуються в загальному місцевому чаті. Щоб не пропустити їх - варто час від часі переглядати повідомлення пошуком за ключовими словами.

Так само, не забувайте розбудовувати свої присутність як спеціаліста в мережі. Адже не тільки ви можете знайти роботодавця, а й замовник - вас. У найпростішому варіанті, не забудьте розмістити резюме та портфоліо скрізь, де можна. І, звичайно, скласти грамотний профіль на LinkedIn. Якщо ж у вас є час - то варто завести професійний блог, де ви своїми кейсами зможете привертати нових замовників.