1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Як вибрати додаткове джерело електроживлення для домашніх приладів

113
Без регіону (не видаляти!)

Зараз всі стикнулися з перспективою відключень від електроенергії. Щоб комфортніше пережити такі моменти - варто придбати джерело альтернативного живлення для приладів.

Як вибрати додаткове джерело електроживлення для домашніх приладів

Але спершу розібратися, які джерела живлення підходять для яких потреб. 

Джерела безперебійного живлення для будинку

Зараз актуальним стало питання альтернативного електроживлення для будинків та квартир.

Придбавши джерело живлення, ви зможете продовжувати обігрівати дім, працювати на ноуті чи грати в казино України навіть при відсутності світла. Як обрати джерело - залежить від цілей споживача. 

Що потрібно у домі: генератор, сонячні панелі чи повербанк?

Перш за все, треба визначитися, яке саме джерело живлення задовольнить ваші потреби. Одразу попереджаємо, що, скоріш за все, запити прийдеться коригувати у меншу сторону. Налагодження індивідуальної системи електроживлення - недешеве задоволення. А зараз, коли попит зріс у сотні раз - тим більше.

Щоб визначити, що саме вам потрібно - дайте відповідь на наступні питання:

 1. Роботу яких електроприладів ви збираєтеся підтримувати?
  Замінити портативним джерелом все живлення у будинку чи квартирі - можливо. Але це складно та дорого. Тому пропонуємо розумно оцінити, робота яких приладів буде для вас критичною. 
  Якщо питання стоїть лише у зарядці для ноута - обирайте відповідний повербанк. Щоб трошки погрітися під обігрівачем  - потрібна зарядна станція з DC виходом. Енергоємніша техніка чи довга робота того ж обігрівача - потребує встановлення генератора чи сонячних панелей. 
 2. Який бюджет ви готові виділити?
  Покупка кількох павербанків для ноутбуків та телефонів потягне на 10-15 тисяч гривень. Зарядна станція для стаціонарного комп'ютера та іншої невеликої техніки з штекером DC -  від 30 000 грн. Вартість бензинового генератора для обслуговування невеликого будинку починається на Розетці від 40 000 грн. А встановлення повноцінної сонячної станції може обійтися від 50 000 - і до сотень тисяч гривень. 
  Скоріш за все, з настанням холодів ці цифри лише підвищаться. Тому прорауйте свій бюджет та починайте купувати обладнання вже зараз.
 3. Що можна використати у ваших умовах?
  Так, використання генератора у квартирі вище першого поверху забезпечити нереально. Адже він має знаходитися зовні приміщення та свіжому повітрі. Та й навіть якщо вам пощастило з житлом на першому поверсі - сусіди по багатоквартирному будинку можуть скаржитися на запах бензину при роботі генератора.
  Для встановлення сонячних панелей також потрібні площі, на яких їх розміщувати. Дві невеличкі панелі, підвішені на балконі, скоріше за все навіть не окуплять витрати на своє встановлення.

Найзручніше тут власникам приватних будівель. Вони можуть дозволити собі як генератор, так і покрити сонячними панелями дах чи половину двору.

Як обрати повербанк

Зупинимося детальніше на найпростішому варіанті - повербанку. Цей пристрій дозволить перезаряджати смартфони, планшети та ноутбуки. Разом з мобільним інтернетом, це допоможе підтримувати роботу протягом дня.

Обирати повербанк потрібно в залежності від ваших потреб. Ось основні параметри, які допоможуть:

 1. Ємність. Чим більше - тим краще. Повербанк на 12 000 mAh дозволяє перезаряджати смартфон повністю до 3-х разів. 
 2. Максимальна вихідна потужність. Вимірюється у Ваттах. Для смартфона достатньо стандартного показника в 15-20 Ватт. Важливо: якщо плануєте заряджати ноут - беріть повербанк з показником не менше 65 Ватт.
 3. Вихідна напруга. Показник сили струму, який подається на пристрій, що заряджається. ВСі повербанки адаптовані для того, щоб напруги вистачало для мобільних. Для ноутбуків - перевірте, щоб у списку показників вихідної напруги був параметр від 19 Вольт та вище.
 4. Наявність сонячної батареї, металевий корпус, технології швидкого заряджання. Ці додаткові опції можуть бути корисними, залежно від ваших потреб.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber