1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Автоательє «Seatworx» - обшивка та перетяжка карт по доступній ціні в м.Київ

22
Без регіону (не видаляти!)

Автоательє «Seatworx» - обшивка та перетяжка карт по доступній ціні в м.Київ

В студії «Seatworx» власники авто можуть обрати послугу – перетяжка автоательє (Київ). Це доступна послуга, яка покращить стан салону. Оздоблення виконуємо тканиною, шкірою або штучними замінниками. Звертаючись до нас, ви повинні знати, що ми маємо великий досвід, досконало знаємо, як має відбуватися пошиття, працюємо з прямими постачальниками. В результаті даємо клієнтам найвигідніші ціни. Але вигідні тарифи – це не єдина перевага. Наші майстри здатні втілити у виконанні замовлення будь-які побажання. Перетяжка салону виконується тільки з якісного матеріалу, що може повністю перетворити інтер’єр. Ви можете розраховувати на оригінальні та індивідуальні рішення, що освіжать салон транспортного засобу та зроблять його максимально комфортним для використання.

Салон авто – це поєднання кількох компонентів, що формують його інтер'єр та створюють певну атмосферу всередині. Змінюючи дизайн, інтер’єр сприйматиметься зовсім інакше. Це дає змогу зробити унікальну концепцію, підкреслити стиль власника і його статус. В нас великий підбір всіх елементів, що дуже важливо для гарного результату. Новий салон стане яскравим, практичним і зручним. Якщо не варто змінювати підлогу, стелю, то можна просто змінити матеріал карт. Обшивка карт ціна (Київ) дешевше, а ніж заміна всього салону. Але навіть така деталь може змінювати зовнішній вигляд.

Натуральна чи штучна шкіра – один з популярних виборів клієнтів. Перший варіант, звичайно, коштує дорожче. Але характеризується вищою зносостійкістю, довговічністю. Штучні матеріали обійдуться дешевше. Вони характеризуються величезним вибором фактури, кольору та навіть щільності.

Пропоновані нами матеріали між собою відрізняються за низкою характеристик, що дозволяє зробити максимально точний вибір з урахуванням індивідуальних переваг і виділеного бюджету.

В процесі роботи додатково проводимо ряд робіт за необхідності:

  1. Видалення локальних дефектів різної складності.
  2. Реставрація шкіри або оригінальних оббивок.
  3. Видалення подряпин та порізів.
  4. Повноцінний ремонт салону після ДТП.
  5. Заміна наповнювача.
  6. Перетяжка сидінь.

Перетяжка з ремонтом крісел – це дешевше, ніж їх заміна, тому рішення буде цікавим та доступним для багатьох власників авто. Точну ціну можна дізнатись після огляду салону та вибору матеріалів, а співробітники проконсультують.

Звертайтесь до нас вже сьогодні!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber