1. Новини Закарпаття

Які типи парасольок існують?

Насправді існує лише два типи парасольок: довгі та складні. Ви маєте їх різної довжини та ширини, але в основному це завжди ці типи. Довгі парасолі - це в основному добре відомі парасолі, які можна відкривати вручну або автоматично, але завжди потрібно складати вручну. Мають складні парасолі з 2 або 3 складних сегментів. 2-панельні складні парасолі найбільш компактні (поміщаються у внутрішню кишеню або кишеню); 3-панельні складні парасолі трохи більші та міцні та добре поміщаються в більшість сумок. Ви можете собі уявити, що чим більша і важча парасолька, тим вона стійкіша під час дощу. Кожен може замовити зонти з логотипом.

Чому парасолька така дорога?

Дорога парасолька така дорога, тому що вона, ймовірно, зроблена з дуже хороших матеріалів. Британський бренд парасольок Fulton, наприклад, використовує дещо важчі компоненти у своїх парасольках для штормової парасольки Hurricane, а рама оснащена найновішими технологіями, що робить її дуже міцною, незважаючи на її розмір.

Звичайно, також можливо, щоб парасолька мала 16 ребер замість 6 або 8; Це надає дуже гарний класичний вигляд, але ви можете зрозуміти, що ці додаткові матеріали разом із гарною ручкою зі справжнього дерева роблять парасолю дорожчою: просто подивіться на цей Bugatti Doorman.

Яка найдорожча парасолька в світі?

У Книзі рекордів Гіннеса є досить проста відповідь на це питання; Це парасолька Ho Hung Hee вартістю 2000 доларів, зроблена в Гонконзі в 1994 році. Цю парасольку виготовив Хо з бичачої шкіри на 100-річному каркасі парасолі з Німеччини. У маленькому магазинчику на Піл-стріт у Гонконзі Хо Хунг Хі ремонтував парасолі. Там він відремонтував дві 100-літні парасолі, відреставрувавши їх і заново накривши воловичою шкірою. Він продав одну з парасольок за 2000 доларів, зробивши її найдорожчою парасолькою у світі.

Через кілька років після цього продаж. Хо зміг побити свій власний рекорд, коли клієнт запропонував йому 5000 доларів за решту (другу) парасольку: Хо відмовився це зробити.

Звичайно, протягом багатьох років було виготовлено кілька дорогих парасольок. Alexander McQueen виготовив парасольку Skull Handle за $565,  Maglia Francesco — $495 Cherry Wood, а Burberry зробив парасольку з Nubuck Ostrick за $850. На нашому веб-сайті ви можете знайти дорогі парасолі, такі як The Radiant і The Princess від Fulton: обидві гарні парасолі, які часто використовують як прощальний подарунок на відставку або відхід партнера в компанії.

deksgroup.com пропонує вам зонти з логотипом.