1. Новини Закарпаття

Способи зменшення рівня вологи на присадибній ділянці та біля будинку

Щоб будинок виглядав зручно та комфортно, зазвичай недостатню сучасного дизайну всередині та ззовні приміщення. Велике значення на загальне сприйняття мають особливості догляду за ділянкою, наявність клумби з квітами, а також оздоблення навколо будинку. Щоб захистити будинок від чужих очей, використовують огорожі та паркани.

Особливості виготовлення штахетника

Багато власників не бажають приховувати особливості своєї ділянки біля будинку, тому монтують не височенні глухі огорожі, а сучасні паркани, для виготовлення яких використовують металеві штахети. Це невеличкі секції, що представляють собою з'єднані між собою кілька металевих планок.

Товщина планок складає 0,5 мм, а отвори що є між планками, дозволяють повітрю вільно циркулювати на присадибній ділянці та будинку. Це чудовий варіант для північної сторони, де досить мало світла і часто стоїть вода після опадів. З використанням паркану зі штахетника, вдасться уникнути гниття коренів, а також утворення плісняви та величезної кількості хвороб, які з'являються через високу вологість ґрунту на ділянці. Але не лише штахетник використовують на ділянках з невеликою кількістю світла, щоб зменшити кількість води, яка буде потрапляти в ґрунт. Використовують водостічний жолоб, який буде направляти всю вологу з даху у каналізаційну систему. Це дозволяє пришвидшити стікання води та попереджає виникнення затоплень будинку, протікання даху.

Як уникнути накопичення вологи на присадибній ділянці?

Широкий асортимент сучасних водостічних систем викликає подив та розгубленість у клієнтів.

Вимоги до водостічних систем:

  • Головна вимога обираючи жолоб водостічний - це стійкість до корозії, а також наявність особливого покриття на цинкованій сталі.
  • Для виготовлення якісних водостічних систем використовується стійка оцинкована європейська сталь, яка покривається шаром полімерного покриття.
  • Це подовжує термін служби, дозволяє уникнути корозії в зоні з'єднання.

Широкий спектр товарів для прибудинкової території, включаючи паркан горизонт, металеві секції, водостічні системи, жолоби, можна знайти у компанії Форостіна. Спеціалісти Форостіни використовують лише високоякісний європейські прокат та сучасне обладнання. Це дозволяє отримати системи, які відрізняються високою якістю, довговічністю, чудовими експлуатаційними властивостями. Лише в одній компанії можна придбати величезну кількість товарів, щоб покращити прибудинкову територію. Крім того, можна замовити монтаж паркану та систем водовідведення. Це дозволяє суттєво заощадити кошти та отримати високоякісний товар, який пристосований для експлуатації в умовах перепаду температур та вологості.