1. Новини Закарпаття

Оригінальний подарунок автомобілісту: компактний прапор для встановлення на авто ЛИД:

Для більшості автовласників, машина – це не просто транспортний засіб, який дозволить з комфортом дістатися до пункту призначення

Для більшості автовласників, машина – це не просто транспортний засіб, який дозволить з комфортом дістатися до пункту призначення

Для більшості автовласників, машина – це не просто транспортний засіб, який дозволить з комфортом дістатися до пункту призначення. Це заповітне придбання, яке отримує максимум уваги та турботи: для нього підбирають якісну автохімію, спеціальні аксесуари, а також стильний декор, що дозволяє виділити своє авто у великому транспортному потоці. І чудовим рішенням стане покупка флагштока та прапорного полотна – такий презент гарантовано порадує отримувача та стане чудовим вибором для оригінального привітання.

Як вибрати автомобільний прапорний утримувач?

Щоб підібрати якісний виріб, який ефектно доповнить оформлення транспортного засобу та не зіпсує його лакофарбове покриття, варто звернутися до спеціалізованої компанії, яка пропонує клієнтам виробництво флагів та флагштоків. Фахівці ретельно продумають характеристики майбутньої конструкції, приділяючи увагу найдрібнішим деталям:

  • Прапорне полотно виготовляється зі спеціальних тканин, які відрізняються підвищеною міцністю та підходять для експлуатації в будь-яких умовах. Навіть під впливом прямих сонячних променів прапор не втратить початкової яскравості фарб.
  • Флагшток повинен бути надійним, обладнаним спеціальними елементами кріплення. За рахунок цього конструкція витримує навіть рух значної швидкості, ефектно розвиваючись при цьому.
  • Для виробництва автомобільних прапорів використовується спеціальна технологія друку сублімації. За рахунок цього фарби глибоко проникають в тканину, що і забезпечує максимальну яскравість і насиченість відтінків, яка зберігається протягом тривалого періоду часу.

Що зручно, виготовлення прапорів та флагштоків на замовлення дає можливість реалізувати будь-яку, навіть саму нестандартну ідею, щоб повною мірою врахувати усі побажання одержувача такого презенту. Можна замовити виробництво державної символіки, перенести на полотно логотип компанії чи громадської організації, або створити й зовсім унікальний малюнок, який буде реалізований відповідно до вимог замовника.

Де замовити автомобільний прапор та флагшток?

Прапорні полотна, як і спеціальні тримачі, краще купувати на замовлення – це дає можливість отримати впевненість у відмінній якості обраної конструкції, а також тривалому періоді її служби. Що зручно, українська компанія «FlagSystem» пропонує клієнтам можливість замовлення вибраних виробів з оперативною доставкою – будь-яка ідея буде реалізована швидко, а головне бездоганно.