1. Новини Закарпаття

Дизайнерське взуття, яке привертає увагу

Джузеппе Занотті

Один з головних брендів дизайнерського взуття на ринку моди. Йому належить відома модель "E00068" - чорні туфлі вечірньої колекції з приголомшливою шпилькою. Крім того, дана модель славиться наявністю шкіряних ременів, в які вшита мозаїка з маленьких дзеркал. Увечері і вночі таке взуття виглядає просто дивно, а особливого шарму їй надають невеликі застібки-блискавки, розташовані ззаду, і відкриті пальці ніг спереду. "Джузеппе Занотті" також славиться своїми сандалями і шльопанцями з квіткою з дорогоцінних каменів. Це взуття має дуже екзотичний вид. Сам родоначальник бренду говорив, що обожнює, коли ноги жінки прикрашені дорогоцінними каменями. Кожна модель таких сандалій різна: одні з намистинами, інші з гвоздиками, треті з золотом, четверті прикрашені гігантськими срібними кулями з золотими вставками.

А сандалі ви можете подивитися і вибрати в інтернет-магазині www.hadi.ua/zhenskaya-obuv/zhenskie-sandalii/.

Ще один яскравий бренд жіночого взуття – «Борн». Тут також можна зустріти взуття з алмазами та іншими блискучими коштовностями. Спочатку "Борн" випускав тільки колекції вечірніх туфель. Незабаром дизайнери почали знаходити сміливі рішення і для повсякденного жіночого взуття. А в 2006 році вперше вийшла лінія весільних туфель цього бренду. Високі шпильки, великі витончені або більш кокетливі квіти в області пальців ніг, срібні або золоті намистини – основні риси жіночого взуття цього яскравого і сміливого виробника.

Крістіан Лубутен

Бренд, відомий своєю колекцією туфель з червоною підошвою. Не менш популярні атласні туфлі-човники, незвичайного переливається кольору шампанського, а також ніжно-рожевого і лавандового кольорів. П'ятидюймовий каблук цих туфель робить красивим їх поєднання з сукнями та спідницями. Більш консервативні моделі цього бренду зазвичай витончено гладкі, мають чорну платформу, гострий носок. Такі туфлі дуже підходять для ділової співбесіди або вечері в ресторані.

У ресторан можна піти і в стильних жіночих кросівках від http://hadi.ua/zhenskaya-obuv/zhenskie-krossovki/.

Бедглі Ведмедик

Бренд, що створює унікальне взуття. Це екстраординарна жіноче взуття з атласним покриттям або шовкової брижами переважно синіх відтінків. Моделі тут витончені, класичні, які ніколи не виходять з моди і підходять для танців, весіль та інших урочистостей. Характерною особливістю взуття від» Бедглі ведмедик " є високий каблук. Часто він перевищує дванадцять сантиметрів, що не є звичним для класичних жіночих туфельок.