1. Новини Закарпаття

Навчання у Шотландії для українських студентів

Навчання у Шотландії для українських студентів через FLeaders

Шотландія має всесвітньо відому систему освіти, першокласні університети та репутацію країни, яка виховує творчих мислителів. Ось чому понад 40 000 іноземних студентів із понад 180 країн щороку обирають навчання в Шотландії. Ви можете приєднатися до них. Дізнайтеся більше у провідної української компанії FLeaders, та зокрема у ії директора Ігора Щербань.

Іноземні студенти в Шотландії мають доступ до Шотландської національної служби охорони здоров’я, тому вони не зобов’язані платити медичне страхування під час навчання в Шотландії – безкоштовне медичне страхування для іноземних студентів

Чи знаєте ви, що в Шотландії більше університетів світового класу на душу населення, ніж будь-де у світі? Магістратура у США також виглядає дуже привабливо, але університетський сектор Шотландії з традицією досконалості та понад 500-річним досвідом вищої освіти пропонує неперевершену якість вибору, включаючи 19 закладів світового класу. Шотландія пишається тим, що пропонує найвищий рівень задоволеності студентів якістю викладання в усій Британії. Університети Шотландії пропонують своїм випускникам найвищий рівень працевлаштування для подальшого навчання в усьому Сполученому Королівстві (Великобританії).

Як країна Шотландія має багату різноманітну історію та культуру, яка значно відрізняється від решти Великобританії. Багато іноземних студентів, які вирішили навчатися в Шотландії, викликають заздрість своїх друзів через теплий прийом, який вони отримують, коли стають частиною спільноти.

Студентів приваблює Шотландія не лише через найкращі університети, а й через високу якість життя. Країна пропонує іноземним студентам широкий вибір культурних, розважальних і торгових можливостей, а крім того, вони можуть похвалитися низьким рівнем злочинності та помірним кліматом. У нещодавньому опитуванні 86% студентів сказали, що вони б рекомендували досвід Шотландії іншим, а 91% сказали, що Шотландія є гарним місцем для проживання.

Шотландія також пишається охоронцем одних із найкрасивіших ландшафтів у світі. Шотландська сільська місцевість пропонує безліч можливостей для любителів гострих відчуттів, від рафтингу та катання на лижах до катання на гірських велосипедах і піших прогулянок; і ви можете зробити все це в одному з найвеличніших краєвидів, які ви знайдете будь-де на землі.

Фантастична туристична інфраструктура Шотландії означає, що пересуватися легко; Незалежно від того, подорожуєте ви з залів на лекції чи збираєтеся на день до одного з всесвітньо відомих місць спадщини країни, наша відмінна система громадського транспорту впорається з цим.

Університети Шотландії світового рівня

Є цілий ряд причин навчатися в Шотландії. Ми є домом для одних із найпрестижніших університетів світу. Шотландські університети відомі на міжнародному рівні своїми високоякісними дослідженнями, і деякі з найбільш кардинальних відкриттів були зроблені в шотландських університетах, включно з хірургією замкової щілини та МРТ-сканером.

Шотландські університети також пропонують різноманітні варіанти навчання, гнучкі курси та різноманітний підхід до освіти. У Шотландії ви навчатиметеся на лекціях, семінарах і навчальних посібниках, а також використовуватимете нові технології, такі як онлайн-навчання. Кожен університет викладатиме унікальний навчальний план – немає двох однакових курсів!

Іноземні студенти люблять Шотландію за її різноманітність. Понад 11,3% студентів, які зараз навчаються в Шотландії, походять з інших частин Європейського Союзу, а 10,1% - з решти світу!

Звичайно, головною причиною, чому ви вступаєте до університету, є ваша кар’єра, і тому високі показники зайнятості є такими важливими. Якість шотландських університетів і якість їхніх випускників призвели до того, що випускники шотландських університетів були дуже успішними.

Навчання у Шотландії для українських студентів з FLeaders!