1. Новини Закарпаття

Лотки для їжі: особливості продукції та ціноутворення

Чимало продуктів можна знайти на полицях наших магазинів. Всі вони потребують передпродажної підготовки і, мають бути упаковані належним чином. Для цього використовуються різні види тари, однак найбільш універсальними вважаються саме пластикові лотки. Вони створюють гарні умови для зберігання й транспортування продуктів, а також дозволяють їх гарно упакувати для демонстрації.

Лотки для продуктів виглядають, як ємності різної глибини та розміру. Вони бувають з кришками чи без них, можуть обмотуватись плівкою або запаюватись для кращого зберігання продуктів, які швидко псуються. Враховуючи різноманіття типів, які поступають на ринок, та специфіку будови варіюють і виробничі потужності. Так, для запаювання використовується обладнання, що здатне забезпечити герметичність швів.

Автоматизовані лінії випускають на ринок лотки потрібних форм та розмірів. Які матеріали обирають для виробництва подібної продукції? Компанія Leonix поставляє тару виготовлену з міцного та легкого пластику, що може вільно контактувати з харчовими продуктами.

Вартість пластикових лотків

Сучасні технології дозволяють створити упаковку, яка має гарну якість без надмірних фінансових вкладень. Низька вартість сировини робить кінцевий результат надзвичайно привабливим для покупців, адже його ціна є цілком доступною. Вона формується з урахуванням ряду факторів, до яких відносяться:

 • вид продукції;
 • розмір партії;
 • використані матеріали;
 • розміри готового виробу;
 • складність конструкції.

Постачальник пластикових лотків та пакувальних матеріалів – компанія Леонікс пропонує продукцію з екологічно чистої та безпечної сировини за оптовими цінами. Ви можете поспілкуватися з менеджером, щоб обрати вироби, які відмінно підійдуть для фасування певних харчових продуктів:

 • м’яса та риби;
 • кондитерських виробів;
 • овочів та фруктів;
 • йогуртів та сметани;
 • салатів і напівфабрикатів;
 • різних видів готових страв тощо.

Деякі лотки мають спеціальну підложку, наділена вологопоглинаючими властивостями. Пластикові лотки – легкі та гарні, бо ж вигляд виробів, навіть, якщо мова йде про звичайну тару, дійсно має далеко не останнє значення. Товари, що поставляються компанією Леонікс, відповідають санітарно-гігієнічним нормам, тож можуть напряму контактувати з їжею та продуктами харчування. Вони відрізняються висотою, шириною та довжиною, однак, не поглинають запахів та здатні відмінно впоратись із поставленими задачами.

Характеристики харчових контейнерів

Пластик є не лише легким та достатньо дешевим матеріалом, він – досить міцний. Із нього роблять компактні вироби, які зручно складаються один в одного. Лотки відмінно підходять для зберігання будь-яких продуктів, навіть сипучих. В них можна складати навіть готову їжу, а ще, вони ідеально підходять для напівфабрикатів. Пластикові ємності виготовляють з різних матеріалів. Найбільш розповсюдженими є вироби з поліпропілену. Він дозволяє сформувати контейнер будь-якої форми.

Поліпропіленові ємності відмінно підходять для заморозки і можуть навіть нагріватися до +130оС. Такі вироби відмінно підходять для розігрівання їжі в мікрохвильовці. Разом з тим, вони не виділяють токсичних речовин та не поглинають запахів. Лотки – зносостійкі та вологонепроникні. Вони відмінно підходять для продажу та зберігання харчових продуктів. Розмір, форму та об’єм вибирають враховуючи особливості продуктів, які мають зберігатися чи продаватися в даних ємностях.