1. Новини Закарпаття

Особливості торгів та проведення фінансових операцій на Бінанс, відгуки

Бінанс - централізована криптобіржа, яка суттєво відрізняється від інших майданчиків. У неї є свої переваги та недоліки, а також певні ризики під час використання. Проте саме централізовані криптобіржі є обов'язковою частиною інструмента для будь-якого трейдера, а також недосвідченого користувача, який тільки робить перші кроки у світі криптовалют.

Характеристика біржі Бінанс

Саме тому Бинанс відгуки щодо якого відрізняються, користується величезною популярністю. Взагалі криптовалюти створювалися, щоб нівелювати прив'язку їх вартості до певної банківської системи або політичної ситуації в Україні. Виходило, що криптовалюта - це інструмент, на вартість якого впливає лише попит та потреба. Чим більший попит на валюту, тим дорожче вона коштує. Але з цим пов'язана величезна кількість недоліків, зокрема висока волатильність криптовалют. Таким чином, курс постійно змінюється у широких межах, що не може гарантувати певної стабільності.

Особливості роботи біржі Бінанс:

  • Криптовалютну біржу Бінанс було засновано у 2017 році китайським підприємцем. У 2020 році вона мала величезний щоденний оборот на біржі активів. Біржа пропонує величезну кількість інструментів для трейдера, що дозволяють заробляти гроші.
  • Щоб стати користувачем біржі, а також приймати участь у торгах, потрібно здійснити верифікацію користувача, а також підтвердити свою особистість.
  • Користуючись біржею можна брати участь у звичайній торгівлі, використовуючи криптовалюти та інші інструменти. Варто зазначити, що саме Бінанс пропонує широкий асортимент функцій, якими не може похвалитися жодна з існуючих систем.

В які криптовалюти вкласти гроші?

Для збереження грошей, кожному трейдеру та користувачу, потрібно уважніше ставитися до своїх активів. Тому спеціалісти рекомендують початківцям використовувати для торгівлі лише величезні криптобіржі, з хорошою репутацією. Серед них варто відзначити Битмекс біржа, що спеціалізується на торгах з використанням криптовалют. Битмекс не використовує фіатні валюти під час проведення фінансових операцій. Щоб зберегти активи, краще розділити свій капітал на декілька частин та вкласти в різні біржі. Це допоможе зберегти частину грошей, а також примножити їх, якщо якийсь з вкладів користувач втратить.

Спеціалісти рекомендують вкладати гроші лише у відомі та великі біржі, які працюють на ринку не один рік. Це пов’язано з тим, що новачки досить часто працюють по принципу кухні, куди вкладаються гроші усіх користувачів. Але така біржа не бере участь у міжнародних торгах. Через деякий час діяльність таких бірж припиняється, а користувачі втрачають гроші.