1. Новини Закарпаття

Воскова депіляція: плюси і мінуси

Практично кожен із нас періодично шукає варіанти видалення небажаного волосся. Причому звертатись до цієї процедури хочеться якомога рідше, але щоб шкіра довго залишалася гладкою і ніжною. У салоні краси «BLOOM» клієнтам доступна воскова депіляція, яка порадує бездоганним результатом упродовж кількох тижнів. У цій статті ми розберемо види та техніку воскової депіляції, а також протипоказання до проведення процедури.

Види та техніки депіляції воском

На сьогоднішній день можна виділити кілька видів воскової депіляції, залежно від температури нагрівання воску. Депіляція холодним воском проводиться без попереднього нагріву. Зазвичай це воскові смужки, або ролики з воском всередині. Такий спосіб підходить для невеликих ділянок шкіри. При проведенні процедури, віск нагрівається руками і наноситься на зону, що обробляється, а потім за допомогою спеціальних смужок або тканини видаляється. Процедура відрізняється високою чутливістю через те, що шкіра не піддається розпарюванню. Також істотним мінусом депіляції холодним воском є ​​той факт, що через кілька днів волосся знову починає відростати, так як видаленню піддається лише волосся з поверхні шкіри без цибулини. При депіляції теплим воском, матеріал попередньо нагрівається на водяній бані або у спеціальному воскоплаві та розм'якшується. Потім процедура проводиться ідентично, як із холодним воском. Переваги теплого воску полягають у тому, що його дія схожа на скрабування шкіри в процесі депіляції: він відлущує мертві клітини, тим самим роблячи шкіру ще гладкішою протягом кількох тижнів. Депіляція гарячим воском проводиться виключно професіоналом, оскільки має високий ризик опіку. Цей метод добре застосовується для найбільш чутливих зон, таких як обличчя, пахви, зона бікіні. Гарячий віск дозволяє прибрати навіть найтонші волоски. 

Протипоказання

Як і будь-яка косметична процедура, воскова депіляція має деякі протипоказання, якими не можна нехтувати. Відкласти процедуру рекомендується у разі прийому препаратів для лікування акне, в період проходження променевої або хімічної терапії при онкологічних захворюваннях, у найближчу доби після відвідування солярію. До речі, на засмаглій природним шляхом шкірі воскова депіляція дозволена тільки після того, як засмага зійде. Також до умовних протипоказань відносять вагітність, купероз, варикоз, вірусні захворювання, відкриті рани на оброблюваних ділянках.