1. Новини Закарпаття

Огляд компанії Smartsolutions - лідер у правовій, податковій та фінансовій сферах

Компанія Smartsolutions – сучасна команда фахівців, що майже 20 років надає рішення в сфері права, фінансів та податків. Вони активно беруть участь у законотворчій діяльності, є постійними учасниками галузевих заходів, а також діляться своїм досвідом із державними органами та колегами.

  • Член Торгово-промислової палати України

  • Перший асоційований член антипіратської громадської спілки “Ініціатива Чисте Небо”

  • Партнер громадської спілки IAB Ukraine

  • Член правління Асоціації “Оператори ринку медичних виробів (AMOMD)”

Компанія встигла заслужити довіру десятків відомих брендів, безперервно розвиваючись та вдосконалюючись. Серед їхніх постійних клієнтів – 1+1 Media, Clario, Хостмайстер, Wantent, Бабель, Dinner’s та багато інших, що залишаються з ними на роки успішної співпраці.

Послуги, які надає Smartsolutions у правовій, податковій та фінансовій сферах

“Ми готові і вміємо працювати зі складними та нестандартними викликами, і активно розвиваємо нові напрямки діяльності” – говорить про себе команда. Знаходячи рішення задачі на межі права, бізнес інтересів, антикризового реагування, конфліктології та інноваційних технологій, вони спеціалізуються на таких напрямках:

  1. Захист активів та бізнесу

  2. Супровід ІТ-проектів

  3. Боротьба з піратством

Крім того, до них звертаються щодо створення бізнесу, бухгалтерського та податкового обліку, оподаткування, податкових спорів, податкового декларування та Е-декларування, спорів з НАЗК, довірчого управління активами в інтересах бенефіціара, в питаннях нерухомості, правової допомоги іноземцям та задля вирішення багатьох інших питань.

Що говорять клієнти про роботу зі Smart-командою

Володимир Баннов, директор ТОВ “ЛНК” (США).

Компанія супроводжує реалізацію першого в Україні комерційного проекту в сфері альтернативної енергетики, пов’язаного з будівництвом та експлуатацією комплексних інженерних споруд з системою збору біогазу полігонів твердих побутових відходів для виробництва електроенергії по всій території України. У сферу основних завдань компанії входять корпоративні відносини, супроводження процесу будівництва об’єктів, земельні питання, а також забезпечення ризиків в будівництві прововідносим з нашими контрагентами. Варто відмітити якісний підхід спеціалістів компанії до комплексного аналізу ситуації і своєчасне надання необхідних рекомендаці, пов’язаних з прийняттям управлінських рішень.

Оксана Пащенко, директор ТОВ “Лідер Снек”

З компанією Smartsolutions ми познайомились в 2016 році. Юристи компанії не тільки надали якісні консультаційні послуги в сфері структурування бізнесу і міжнародного податкового планування, але і допомогли реалізувати заплановані дії. За час співпраці спеціалісти компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм і оперативність у виконанні зазначених завдань.

Як почати співпрацю зі спеціалістами Smartsolutions

Time for Solutions! Якщо вам потрібна допомога адвоката, бухгалтерський супровід або консультація з юридичних питань, залиште запит на сайті компанії smartsolutions.ua, у соцмережах Facebook, Instagram, LinkedIn (https://linkedin.com/company/4800113), або зателефонуйте +380 67 077 2696 (також месенджери Viber, Telegram, WhatsApp).

Зручним для вас способом з вами зв’яжеться smart-менеджер, який передасть запит відповідному фахівцю для пошуку рішення.

Надалі ви продовжите спілкуватись із спеціалістом та зможете встановити домовленості про початок співпраці, в результаті якої отримаєте Smart-рішення вашого питання від досвідчених професіоналів.