1. Новини Закарпаття

Переваги запровадження штучного інтелекту від NIXSolutions у бізнес-процеси

Кожен інтернет-магазин, що має величезні продажі та суттєвий прибуток, використовує усі можливі та доступні засоби автоматизації бізнесу. Варто відзначити використання чат-ботів для спрощення роботи менеджерів.

Перспективи запровадження штучного інтелекту у бізнес-процеси

Штучний інтелект, про який можна дізнатися детальніше на сайті багато років використовують великі корпорації та відомі інтернет-магазини, marketplaces, щоб спростити процес, а також заощадити на оплаті праці фахівців. Деяким невеличким інтернет-магазинам та розвиваючим компаніям варто звернути увагу на досвід лідерів, серед яких amazon, apple, google.

Більшість невеликих підприємців, які не мають величезного прибутку, вважають, що системи автоматизації бізнесу доступні лише для компаній, що мають гроші. Ці методи не підйомні по вартості для невеликих підприємств. Але насправді це зовсім не так. Зараз величезна кількість технологій, що пов'язані зі штучним інтелектом, використовуються у повсякденні. Штучний інтелект - це робочий інструмент, завдяки якому бізнес отримує величезний прибуток, дозволяє позбавитися суттєвої кількості проблем.

Кілька переваг використання штучного інтелекту для бізнес-процесів

Використання штучного інтелекту у інтернет-магазині дає можливість виділятися серед конкурентів та бути кращим за них. Прогнозується, що кількість компаній, які будуть у майбутньому використовувати штучний інтелект, поступово зростатиме.

Переваги штучного інтелекту для бізнесу від команди NIXSolutions:

  • Доступність та можливість заощадити. Підприємці вважають, що для використання таких технологій потрібні великі кошти. Але сплатити їх доведеться лише одноразово, а прибуток компанія отримуватиме завжди. Серед найдоступніших варіантів варто відзначити використання спеціального програмного забезпечення, в основі якого лежать хмарні технології. Саме тому невеличкі магазини, які прогнозують зростання та розширення, мають звернути увагу на можливість використання віртуальних виділених серверів. Не потрібно мати окремий сервер, достатньо взяти його в оренду, або скористатися віртуальним виділеним сервером.
  • Ще одна перевага - це автоматизація процесів, завдяки чому вдається заощадити на оплаті праці спеціалістів. Однотипну роботу, яка потребує уваги, можуть виконувати не люди, а машини. Активізується величезна кількість бізнес-процесів, дозволяючи заощадити час та гроші. Варто зазначити, що працездатність машин вища за людей, саме тому вони можуть виконувати однотипні завдання великий проміжок часу.
  • Завдяки штучному інтелекту, маркетинг стає більш ефективним, бо вся інформація користувача є у вільному доступі. Штучний інтелект не лише приймає участь у розробці маркетингових програм, але й виконує деякі її частини, що дозволяє бізнесу розширюватися та зростати.

З використанням штучного інтелекту від спеціалістів NIXSolutions, досить просто розділити користувачів на групи, що відрізняються за віком, а також інтересами. Штучний інтелект виконує роботу таргетолога, робить рекламу більш ефективною, що дозволяє звернути увагу нових клієнтів на товар.