1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Принцип вибору та особливості роботи кишенькових wi-fi роутерів

93
Без регіону (не видаляти!)

Принцип вибору та особливості роботи кишенькових wi-fi роутерів

Поява інтернету зробила наше життя більш якісним, вивівши його на інший рівень. Це суттєво позначилося на роботі, а також відпочинку. Але технології не стоять на місці та постійно розвиваються. Саме тому людина, яка знаходиться за межами свого житла, також бажає насолоджуватися доступом до інтернету. Це допоможе здійснити кишеньковий роутер на сайті https://www.mobirator.com.ua/routers-sim-card/mobile_routers/, який здатен створити окрему точку доступу у будь-якому місці, незалежно від часу доби.

Принцип роботи та різновиди wi-fi роутерів

Головна перевага - це мобільність, а також можливість роботи, незалежно від місця знаходження людини. Такий кишеньковий роутер працює за рахунок акумулятора. Прилад приймає сигнал мережі 4G інтернету для будь-яких гаджетів.

Скориставшись роутером, можна підключити більше десяти пристроїв. Це можуть бути як мобільні телефони, так і ноутбуки, а також гральні приставки. Прилад працює по типу звичайного wi-fi роутера, проте без дротів, та роздає 4G-інтернет. Завдяки роутеру, можна створити власну мережу, користуючись величезною кількістю портативних пристроїв для роботи та відпочинку.

Класифікація та різновиди мобільних wi-fi роутерів

Для людей, у яких є доступ до мережі 220 В, створені стаціонарні роутери, що відрізняються суттєвим радіусом дії. Такий прилад має декілька USB роз'ємів для 4G модема, який відповідає за прийом сигналу. Інтернет, отриманий завдяки модему, подається на wi-fi роутер, який потім його розподіляє та роздає іншим користувачам, які підключені до мережі.

Різновиди мобільних wi-fi роутерів:

  • Проте доступ до мережі 220 В є не у кожної людини, особливо якщо вона знаходиться за межами житлових районів. Для таких цілей використовують мобільний роутер, який з легкістю може поміститися у кишені.
  • Такі прилади використовують на природі, у подорожах, їх дуже часто називають кишеньковими wi-fi роутерами. Такий прилад працює завдяки використанню звичайного power банка, акумулятора, який також можна переносити у кишені.
  • GSM-роутер - це різновид кишенькових пристроїв, які роздають мережу від GSM. Фахівці вважають, що найкращим варіантом кишенькового роутера для українців варто вважати CDMA пристрої, які надають краще покриття. Якщо ви не знаєте, який саме бездротовий Інтернет кращий в вашому регіоні, варто придбати універсальні пристрої, які поєднують у собі CDMA та GSM.

Таким чином, при відсутності покриття, у роутер можна вставити звичайну сім-карту мобільного оператора, та користуватися мобільним інтернетом, передаючи його на інші прилади. Такі прилади дозволяють безпечно користуватися мережею, не допускаючи у неї сторонніх людей.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber