1. Новини Закарпаття

Чи потрібен грумінг для тварин, які не мають породи?

Кожна тварина має право бути здоровою, щасливою та доглянутою. А кожен люблячий хазяїн бажає їй це забезпечити. Але не завжди у змозі це зробити.

Кожна тварина має право бути здоровою, щасливою та доглянутою. А кожен люблячий хазяїн бажає їй це забезпечити. Але не завжди у змозі це зробити.

Зміст 

  1. Що таке грумінг
  2. Які собаки та коти потребують грумінга
  3. Які послуги можна отримати у грумінг салоні

Що таке грумінг

Кожна тварина має право бути здоровою, щасливою та доглянутою. А кожен люблячий хазяїн бажає їй це забезпечити. Але не завжди у змозі це зробити. Тому на допомогу тим, хто хоче, щоб його улюбленець був доглянутим та здоровим, приходить грумінг салон у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України. Салони MasterZoo надають різні послуги з грумінга та відрізняються тим, що тут працюють не просто майстри, а спеціалісти, які мають різні нагороди, виступають на міжнародних конкурсах та мають свої школи з грумінга або є заводчиками різних порід тварин. Завдяки цьому вони є неперевершеними спеціалістами, які знають все про свою справу.

Грумінг - це різні процедури з догляду за тваринами. Це може стосуватися як гігієни, так і здоров'я або зовнішнього вигляду улюбленця. Грумінг салони - це дуже корисна послуга, яка дозволяє не просто заощадити час та зусилля на те, щоб доглянути тварину, а забезпечити їм необхідний догляд без стресу та травмування. 

Які собаки та коти потребують грумінга

Раніше вважалося, що відвідування грумінг салону - це доступне лише зіркам та багатіям. Але кожного року доводиться інакше. Бо дійсно, ціни у грумінг салоні дуже демократичні. Особливо у салоні Master Zoo. Процедури коштують не дорожче від якісного корма. Тим паче, що якщо регулярно відвідувати грумінг салон, то ваш пес або кіт будуть не лише доглянутими, а й не потребуватимуть якихось довгих чи комплексних процедур, і це вийде корисніше і дешевше, ніж ходити до грумерів раз на рік.

Також не варто вважати, що тільки породисті тварини можуть відвідувати грумінг салон. Бо догляду потребує кожна тварина, незалежно від того, чи є у неї порода та родословна. Бо у кожної є шерсть, вуха, кігті, потреба у купанні, стрижці та чистках.

Так, власники породистих тварин зазвичай частіше відвідують грумінг салон, бо різні породи котів та собак потребують особливої стрижки або частішої укладки. Але це не означає, що якщо у вашої тварини немає породи, то грумінг салон не для вас.

Які послуги можна отримати у грумінг салоні

В грумінг салоні Master Zoo можна отримати різні послуги. Це можуть бути:

  • Комплексні програми по догляду за улюбленцем, які включають в себе всі етапи гігієни та використання декоративних засобів;
  • Підготовка до конкурсів та виступів, фотосесій;
  • Різні процедури з гігієни: чистки вух, очей, укорочення кігтів, видалення ковтунів, розчісування тощо;
  • Стрижки модельні, відповідно до породи, або місцеві: окантовка лап, догляд за інтимною зоною тощо;
  • Купання тварин;
  • Укладання шерсті та використання різних косметичних та декоративних засобів та інше.

Насправді в грумінг салоні дуже багато різних процедур. І не обов'язково вибирати якійсь серйозний догляд, бо можна вибрати окрему процедуру за потребою. 

Наприклад, коти та собаки потребують регулярної чистки вух. Бо якщо цим нехтувати, у них може розвинутися інфекція. Самостійно це робити також складно, бо треба знати як саме це робити і можна випадково травмувати улюбленця. Тому така процедура є дуже розповсюдженою в грумінг салонах та рекомендується всім власникам тварин.

До того ж якщо регулярно відвідувати грумінг салон, то відпадає потреба у якихось серйозних процедурах. Наприклад, комплексні процедури будуть потрібні тільки за якоїсь виняткової нагоди, бо стан вашого улюбленця і так буде підтримуватись на рівні. Що найкращим чином відобразиться на його здоров'ї, а не лише на зовнішньому вигляді. Тому завітайте до грумінг салону MasterZoo та подаруйте своєму улюбленцю гарний та професійний догляд за низькою ціною!