1. Новини Закарпаття

Онлайн навчання – IT курси в Академії STEP

Серед безлічі професій особливою популярністю користується IT сфера. Під час війни дедалі актуальніше навчатися в онлайн режимі. Таким чином, перебуваючи в будь-якій точці України, кожен має можливість пройти IT навчання онлайн, щоб по закінченню курсів здобути затребувану та популярну професію. Відмінне рішення – онлайн курси у IT Академії STEP. Тут ви зможете здобути повноцінну професію, отримає диплом. Ви матимете прекрасне портфоліо, що допоможе оперативно знайти роботу з гідним заробітком.

Серед широкого розмаїття пропозицій кожен зможе підібрати для себе на сайті підходящі курси, щоб отримати гідні знання та стати фахівцем у вибраній сфері. Ви зможете пройти курси project manager - професія, яка має безліч переваг.

Чим приваблює професія Project Manager

  1. На ринку ця спеціальність дуже затребувана.
  2. Після закінчення курсів та отримання диплому ви зможете влаштуватися на престижну роботу з гідною оплатою.
  3. Відкривається безліч перспектив, широкий шлях розвитку.

Не менш затребувані курси тестувальника ПО. Ця професія має безліч переваг.

Чому варто стати тестувальником

Для розвитку кар'єри такий напрямок, як IT-сфера – перспективний. Дедалі більше тих, хто мріє працювати в інформаційних технологіях. Потрапити до IT-компанії без досвіду досить складно. І початок кар'єри з тестування програмного забезпечення – один із найпопулярніших шляхів. Софт оточує сучасну людину скрізь. Він тісно увійшов у життя у вигляді програм на комп'ютері, а також смартфоні. А ще у вигляді інтернет-банкінгу, систем бронювання квитків в онлайн режимі. Скрізь розміщені екрани, з якими взаємодіє людина. І це – програмне забезпечення.

Тестувальник ПО здійснює перевірку роботи системи, її відповідність заявленим вимогам. У разі знайдених дефектів, повідомляється розробникам. Головним завданням тестувальника є виявлення помилок ще до того, як їх знайде користувач.

Проходження курсів в IT Академії STEP допоможе вам досягти успіхів у кар'єрі, покращити своє майбутнє, знайти гідну роботу з хорошим заробітком, цікаву та популярну.