1. Новини Закарпаття

Розрахуватися з LanTrace в будь-який час доби

Зекономте час на регулярних грошових операціях 

Ми використовуємо підключення до мережі Інтернет щоденно. В кожного з нас різні цілі ― робота за комп’ютером, пошук вакансій, зв’язок з родичами, друзями та колегами, перегляд фільмів та пізнавальних роликів, прослуховування улюбленої музики та багато чого іншого. 

Світова мережа забезпечує наш повсякденний комфорт ― ми можемо придбати квиток на потяг чи літак, не виходячи при цьому з дому, або купити яку завгодно річ ― одяг, побутову техніку і т.д. за допомогою інтернет-магазинів. Швидкий технологічний прогрес зробив наше життя легшим ― тепер в нас немає потреби витрачати багато часу на переказ коштів, оформлення кредиту тощо; все це здійснюється в 1-2 кліки! 

 

Хочемо вас познайомити з сервісом, який стовідстотково вам сподобається. Він максимально зручний ― ви переконаєтесь в цьому самі, коли будете з ним взаємодіяти. 

 

Перерахувати кошти Lantrace чи будь-якій іншій компанії 

Bank24 ― це український платіжний сервіс, який допоможе вам швидко здійснити будь-яку фінансову операцію. Що він пропонує? На офіційному сайті можна знайти близько трьох тисяч послуг, які належать до певних категорій. Завдяки зручному меню ви знайдете все, що вам потрібно:

  • оплата інтернету та телебачення, в тому числі Lantrace;

  • поповнення мобільного;

  • переказ між банківськими картками;

  • комунальні платежі;

  • онлайн-покупки певних товарів;

  • сплачення податків;

  • погашення заборгованості. 

 

Якщо вас цікавить, як здійснювати щомісячну абонплату незалежно від провайдера, ось алгоритм дій:

  1. ви обираєте категорію ― в нашому випадку це «Інтернет та ТБ»;

  2. в пошуковому вікні вводите назву організації, яка вас цікавить;

  3. заповнюєте міні-бланк, вписуючи необхідні дані ― номер договору та, звичайно ж, суму, яку хочете надіслати. Комісія буде розрахована автоматично. 

Якщо платіж був успішним, ви обов’язково отримаєте віртуальний чек в якості підтвердження. 

 

Переваги Банк24 порівняно з іншими сервісами 

Він універсальний та сподобається переважній більшості клієнтів. В нього зручний функціонал та ненав’язливий, але при цьому стильний і сучасний дизайн. І, звичайно ж, найосновніше ― це велика кількість різноманітних функцій, з якими ви ознайомитесь під час роботи з сервісом. 

 

Протягом всього робочого дня працює гаряча лінія, тому, якщо у вас виникнуть якісь запитання ― сміливо телефонуйте на один з трьох номерів, вказаних на головній сторінці сайту. Для Банк24 інтереси споживача мають значення!