1. Новини Закарпаття

Подарунковий сертифікат на картинг — розвагу. що захоплює дітей та дорослих

Ефективно відволіктись на деякий час від турбот і тривог воєнного часу допоможе розвага Картинг Львів Арена. Це задоволення, яке не надто екстремальне, щоб викликати пікових сплесків адреналіну, ефективно спалює гормон агресії, гарантовано посилює вироблення гормонів радості та щастя, приносить бурхливі позитивні емоції, дає заряд бадьорості та впевненості у собі.

Картинг: що це таке

Картинг — це популярний різновид автомобільного спорту та вид комерційних розважальних перегонв на карт-машинах по власних коротких і звивистих трасах. Для розваги більше підходять асфальтові покриття, оскільки вони не потребують від учасників перевдягання. Драйв від їзди буде отримано за будь-яких погодних умов та в будь-яку пору року.

Чому і кому варто подарувати сертифікат на картинг

Непрофесійне заняття картингом входить до списку хобі, рекомендованих для профілактики та лікування стресових станів, тривожності та депресії. Насолоду від їзди на маленьких машинках на 100% отримують усі:

  1. Водійські права та навички водіння не потрібні. Керується карт кермом-штурвалом та однією педаллю.

  2. Єдине обмеження — зріст людини. Конструкція і розмір карт-машини такі, що картингіст повинен бути вище 1 м 35 см. Не вдасться сісти в це маленьке авто і тим, хто виріс вище 1 м 90 см.

  3. Єдина вимога — дотримання правил техніки безпеки. Перед катанням проводиться короткий та простий інструктаж, зрозумілий навіть для дитини.

Серед усіх різновидів активного відпочинку Перегони на картах посідають перше місце з безпеки учасників. Перевернутись низькому маленькому боліду майже неможливо, а помилки у керуванні в гіршому випадку призводять до його розвороту.

Чим приємний такий подарунок

Сертифікат на картинг допоможе швидко та весело зняти стрес в приємній компанії активних людей, повеселитися та відпочити. Ця розвага познайомить дитину з правилами та культурою водіння автомобіля. Вона можливо стане відкриттям нового професійного спортивного пілота, який впевнено перемагає в українських та міжнародних змаганнях, бо дуже багато зірок відчизняного та світового автоспорту розпочинали свою кар'єру саме з картингу.

Подарунковий сертифікат на картинг перегони, котрі проводяться на трасі спортивного комплексу Арена Львів — оригінальний сюрприз та гарантовано найкращі враження для дітей та дорослих, які обов'язково захочеться відчути ще не один раз!