1. Новини Закарпаття

Нові можливості лінійки IPhone 14

День A настав! Apple провела свою довгоочікувану презентацію та показала оновлену лінійку Айфонів 7 вересня. У прес-релізі є повна інформація про новий iPhone 14, його оновлені функції та технічні характеристики. Змін у моделі 2022 року немало, а серед них є багато цікавих моментів. Подивимось на оновлену лінійку iPhone 2022 року.

Зовнішній вигляд та дизайн

Цього року вигадувати купертінівцям щось нове не довелось. В моделях 14 та 14 Plus компанія вирішила підтримати дизайн минулого року та випустила нові Айфони із плоскими боковими гранями та закругленими кутами. Але дизайнери працювали над кольорами нових пристроїв, тож вибір став більше відтінком Deep Purple.

Є декілька важливих інновацій – прибрана «монобров» на моделях Pro та Pro Max. У версіях новий виріз з динамічним екраном, який відображає повідомлення про дзвінки та із застосунків і в залежності від цього змінює свою довжину. 

З модельного ряду було прибрано IPhone Mini. Його місце займає оновлений Plus із діагоналлю екрана 6,7 дюйма, як і Pro Max. Інші моделі отримали діагональ 6,1 дюймів. Корпус залишився без змін, але матеріал став більш надійний – титан. Також про можливу зміну матеріалу корпусу свідчило і те, що компанія вже випускала годинники з титанового сплаву. Нагадаємо, що попередні моделі серії виготовляються зі сплаву алюмінію та нержавіючої сталі.

Нереальна камера

Основна камера iPhone 14 та 14 Plus залишиться із 12 Мп, а ось у прошках отримала один з модулів на 48 Мп. Завдяки йому користувачам стане доступний запис у форматі 4K, оптична стабілізація для динамічних кадрів та дуже покращені показники захвату світла та нічної зйомки вдвічі. Лінза отримала технічне оновлення: замість 5 компонентів вона складається з 6.

Фронтальна камера зазнає апгрейду, котрий значно покращить її властивості та якість фото та відео:

  • додано опцію автофокусу;
  • покращена якість фото;
  • диафрагма f/1,9.

Функціонал та нові можливості 

Якщо проаналізувати те, як швидко та інтенсивно компанія працює над інтеграцією власних процесорів, то було очікувано, що нова лінійка отримає оновлений чіпсет. Айфони Pro та Pro Max отримали оновлені процесори серії A16, а базові моделі залишаються з A15.

IPhone 14 будуть працювати на iOS 16. Оновлення операційної системи стало одними з наймаштабніших у всій історії компанії. Серед опцій стануть доступні: віджети на заблокованому екрані, нові фішки при роботі із фотографіями, оновлення пошти, месенджеру, браузеру Safari та фокусування. ОС буде працювати на модельному ряді пристроїв, починаючи з IPhone 8.

Нова лінійка отримала багато радикальних змін, як з технічної сторони, так і оновлення софту. Цього року Apple приголомшила своїх прихильників. Ювілейний iPhone виглядає нереально круто.