1. Новини Закарпаття

Харчовий спирт від виробника в Україні

Харчовий спирт - це основна сировина для приготування домашнього алкоголю. Такий продукт під час виробництва проходить ретельну фільтрацію та повністю позбавляється від шкідливих домішок

Харчовий спирт - це основна сировина для приготування домашнього алкоголю. Такий продукт під час виробництва проходить ретельну фільтрацію та повністю позбавляється від шкідливих домішок

Харчовий спирт - це основна сировина для приготування домашнього алкоголю. Такий продукт під час виробництва проходить ретельну фільтрацію та повністю позбавляється від шкідливих домішок. З нього виробляють: лікери, цілющі настоянки, домашню горілку та вино, а також він є допоміжним інгредієнтом в інших галузях.

Купити спирт в Україні прямо від виробника можна онлайн на сайт www.luxe96.com.ua, без передоплати. Для приготування високоякісного продукту, виробник використовує найкращу сировину та сучасні технології.

Різновиди харчового спирту на сайті компанії "Спирт Люкс"

  • Клас “Люкс” 96.3%. Цей сорт виготовляють зі злакових та зернових культур. Його застосовують у приготуванні різних алкогольних напоїв з вираженим яскравим смаком. Також, він є хорошим розчинником і може допомогти Вам у побутових справах, наприклад у прибиранні. З його допомогою можна зробити екологічний замінник мийного засобу для посуду та скляних поверхонь. “Люкс” є оптимальним варіантом, завдяки поєднанню приємної ціни та хорошої якості.
  • Клас “Альфа” 96.3% (luxe96.com.ua/ru/spirt-alfa). Це добре очищений харчовий етанол з повністю зерновим складом. Завдяки високим та сучасним технологіям очищення, він є абсолютно безпечним та якісним. Його використовують у приготуванні горілки “Супер-преміум”, а також у виготовленні цілющих настоянок, фруктових наливок та лікерів. В домашніх умовах на його основі можна приготувати антисептик, який буде використовуватись, як медичний аналог.
  • Клас “Пшенична сльоза” 96.6%. Вважається найчистішим харчовим спиртом на ринку України. Такий сорт продукують із пшениці найвищої категорії. Головний секрет виробництва - це багаторівневе очищення в спеціальних, новітніх колонах ректифікації. В результаті, продукт являється найкращим за складом і органолептичними властивостями. З нього виробляють елітний алкоголь, який не провокує алкогольний синдром.

Секрети приготування настоянок з харчового спирту

  1. У приготуванні міцних напоїв на фруктах та ягодах найкраще використовувати саме зернові класи питного етанолу.
  2. Важливо застосовувати лише якісну сировину, а саме добре слідкувати, щоб не було гнилих плодів, трав та коренів.
  3. Для отримання карамельного смаку, фрукти можна попередньо обсмажити на сковороді.
  4. Якщо у рецепті є пункт з підігрівом меду, тоді слід використовувати емальований посуд або посудину з нержавіючої сталі, в жодному разі не алюмінієву.
  5. Найкраще зберігати готові настоянки у темному, прохолодному місці. Температура в приміщенні має бути не нижче 20 градусів. Під час настоювання, не відкривайте місткість, щоб у неї не потрапили шкідливі бактерії, або ж кисень.