1. Новини Закарпаття

Як заощадити на покупці комп'ютерної техніки?

Сьогодні в Україні склалася складна економічна ситуація. Більшості українців доводиться жити в режимі суворої економії, дозволяючи собі купити Тільки товари першої необхідності. Ще з часів пандемії коронавірусу безліч людей перенесло свою трудову діяльність в дистанційний формат. Віддалена робота передбачає обов'язкову наявність ПК або ноутбука. Тому будь-яка несправність комп'ютерної техніки здатна стати справжньою трагедією для середньостатистичної української родини.

Купити персональний комп'ютер або лептоп за цінами, які виставляють магазини українцям дуже складно. Тому доводиться шукати ефективні способи економії.

Гроші в кредит і техніка зі знижкою

Кожен, хто хоч один раз купував товари в інтернет-магазини звертав увагу на рядок для промокоди. Тут можна ввести заповітну комбінацію, що знижує загальну вартість товару або гарантує отримання безкоштовного подарунка.

Промокоди можна отримати з е-мейл розсилки маркетплейса, реклами або з каталогу знижкових агрегаторів. Інтернет-магазини гаджетів і техніки регулярно проводять різні акції і пропонують клієнтам широкий перелік знижкових пропозицій.

Ще одна можливість придбати комп'ютерну техніку, не маючи достатньої кількості коштів-оформити кредит. Сьогодні ця послуга доступна не тільки в банках, але і в мікрофінансових організаціях. Яка процедура мікрокредитування і чи є підводні камені детально описано за посиланням https://www.0512.com.ua/list/243120.

Техніка з ломбардів

Купівля техніки з ломбардів або комісійних магазинів пов'язана з низкою ризиків. Подібна угода рівнозначна покупці гаджета з рук або в Інтернеті. Звичайно, кожна товарна одиниця проходить перед продажем перевірку оцінювачами і фахівцями. Але це не виключає ймовірність зносу пристрою або якоїсь прихованої несправності.

Зрідка в ломбардах попадається техніка із заводською або магазинної гарантією. До вибору подібного товару варто підходити максимально відповідально і уважно. Набагато практичніше буде назбирати грошей на покупку нового пристрою.

Купівля на маркетплейсі

Інтернет-маркети-практичний і ефективний спосіб заощадити на покупці гаджета. Такі магазини пропонують вартість на товари нижче, ніж в роздрібних точках. Онлайн магазинам не доводиться витрачати кошти на оренду приміщень, складів і оплату праці персоналу.

Багато маркетплейси пропонують клієнтам додаткові бонуси-безкоштовну доставку або технічне обслуговування. Є можливість отримати вигідну знижку на наступну покупку.