1. Новини Закарпаття

Якою буде презентація apple у вересні 2022 року?

Компанія apple щорічно презентує найсучасніші розробки техніки. 2022 рік не став винятком, тому у вересні буде відбуватися презентація нового iPhone 14. Компанія запропонує декілька новинок, проте інформації щодо них зовсім небагато.

Нові розробки Айфон 14 Про Макс

Достеменно відомо, що iphone 14 pro max - це найкраща з моделей, що буде презентуватися у вересні. Характерний величезний екран, а також збільшена ємність акумулятора, гарантує подовжений термін роботи без підзаряджання. Як і в минулі декілька років, apple у цьому році не планує доповнювати техніку зарядними пристроями, їх можна буде придбати окремо. На жаль у цьому році інформація про відмову від роз'єму Lightning не підтвердилася. Не дивлячись на закони та законопроекти, що пропонувалися Єврокомісією, компанія apple скоріш за все перенесе відмову від цього роз'єму на 2023 рік.

Переваги сучасного iPhone 14:

  • Щодо нового iPhone 14 про макс, то це буде найдорожчий варіант цьогорічної лінійки оновлених айфонів.
  • Версія буде містити в собі новий процесор біонік А16. Нажаль моделі iPhone 14 та iPhone 14 plus, будуть містити в собі старий процесор. Це пов'язано з підвищеними витратами на оплату праці та купівлю комплектуючих.
  • Сучасний iphone 14 pro доповнять новою системою, яка буде покращувати зображення, а також гарантує чудову якість відео. Нарешті в цьому році можна буде вести зйомку у форматі 8К. Що стане чудовою новиною для блогерів.
  • Завдяки збільшеному об'єму оперативної пам’яті, система працюватиме швидше. Швидку роботу гарантує вдосконалений чипсет, який може працювати на межі своїх можливостей.

Що чекають від презентації прихильники apple?

Також варто відмітити збільшення кольорової гами телефонів, що можна придбати. Як і попередні моделі, iPhone 14 буле доповненим металевою рамкою та захисним корпусом. Також залишиться захисне скло з високою міцністю. Варто зазначити, що в iPhone 14 про макс приберуть набридливий чубчик, замінивши його вишуканою капсулою.

Не дивлячись на те, що революційних змін, окрім використання нового чипсету, не відбулося, все одно величезна кількість людей чекає на презентацію нового айфону про макс. Значна кількість людей трохи засмутилися, через здорожчання моделей на 10%. Вересень 2022 року обіцяє бути цікавим на новинки техніки від компанії apple. Скоріш за все презентуватимуть не лише смартфони, але й AirPods, apple watch.

Замовити iPhone 14 можна вже зараз, а у вільному продажу вони з'являться в середині вересня. Презентація буде проходити в режимі офлайн. Саме тому прихильники купертинівських виробів, чекають на презентацію, бажають ознайомитися з технічними характеристиками новинок.