1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Турбота про шкіру під час вагітності: як не допустити появи розтяжок?

46
Без регіону (не видаляти!)

Турбота про шкіру під час вагітності: як не допустити появи розтяжок?

Різкий набір ваги призводить до появи на шкірі мікротравм, які отримали назву розтяжки або стрії. Червоні смуги поступово світлішають, але не зникають повністю: для їх видалення належить пройти цілий курс косметологічних процедур. Набагато простіше і дешевше подбати про своєчасну профілактику, що особливо актуально в період очікування малюка – організм жінки активно змінюється, а тому потребує особливої ​​турботи.

Види косметичних засобів для профілактики розтяжок

Щоденний догляд за тілом має увійти у звичку – це дозволить запобігти виникненню розривів на шкірі. Для ефективного зволоження та живлення шкірних покривів важливо використовувати якісні, сертифіковані засоби – і в цьому питанні виручить інтернет-аптека https://zdravica.ua/. Вагітним варто утримуватися від відвідування громадських місць, в яких легко підхопити ГРЗ, що може завдати серйозної шкоди організму. Краще замовити необхідні продукти в онлайн-каталозі, вибравши відповідний тип засобу, виходячи з особистих переваг:

  • масло;
  • гель;
  • крем;
  • сироватка.

Незалежно від характеристик обраного продукту, у його застосуванні важлива регулярність: як мінімум 1 раз на день потрібно обробити все тіло, приділяючи особливу увагу ділянкам, що змінилися в обсязі.

Олія чи крем від розтяжок?

У виборі варто орієнтуватися виключно на особисті побажання – це допоможе підібрати той продукт, який повністю відповідає бажанням майбутньої мами і не завдасть жодного дискомфорту при нанесенні. Популярністю користуються три основні категорії засобів:

  • Олія. Щільна текстура, що ефективно живить шкірні покриви. Це ефективне рішення для профілактики появи розтяжок, але продукт створює на тілі невидиму плівку, що може спричиняти певний дискомфорт. Для сухої шкіри такий варіант найкращий.
  • Крем. Моментально вбирається і не завдає жодних незручностей – відразу після нанесення можна одягнути улюблену піжаму та не боятись зіпсувати її появою олійних плям.
  • Гель. Особлива консистенція дає приємне охолодження, що подарує особливу насолоду від процедури. Склад глибоко проникає у шари шкіри, забезпечуючи необхідне зволоження.

Додатково у продажу представлені концентровані сироватки, які додатково посилюють дію косметичних продуктів, що використовуються. І в каталозі інтернет-аптеки «Здравиця» майбутні мами матимуть змогу підібрати ефективні засоби, які допоможуть не допустити появи на шкірі мікророзривів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber