1. Новини Закарпаття

Фаворит Спорт – як закинути гроші та вивести виграші

Ставки на спорт в Україні: як закинути гроші в БК Фаворит Спорт та грати онлайн. Одразу після реєстрації пропонуються ставки на 20+ видів спорту.

Ставки на спорт в Україні: як закинути гроші в БК Фаворит Спорт та грати онлайн. Одразу після реєстрації пропонуються ставки на 20+ видів спорту.

БК Фаворит Спорт: як закинути гроші та грати онлайн

БК Фаворит – це одна з найвідоміших букмекерських контор в Україні. На користь цього букмекера можна виділити наступні аргументи: швидка та проста реєстрація, великий вибір ставок на кіберспорт та невисока маржа. Якщо ви не знаєте, як зареєструватися в БК Фаворит Спорт як закинути гроші, читайте наш матеріал.

Реєстрація за кілька хвилин та онлайн-ідентифікація

Щоб створити новий ігровий профіль на офіційному сайті БК Фаворит, потрібно в реєстраційній формі вказати основні персональні та деякі контактні дані. Важливо вказувати реальні дані, які ви завжди зможете підтвердити в процесі онлайн-ідентифікації. Реєструватися під чужим або вигаданим ім’ям заборонено правилами букмекерської контори

Ідентифікацію для букмекерської контори можна пройти в онлайн-режимі, завантаживши скани або фотографії документа, що підтверджує особу. Після підтвердження документів потрібно обговорити з оператором підтримки зручний час для ідентифікації відеозв'язку. Одразу після підтвердження особистості відкриються всі можливості персонального кабінету, в тому числі поповнення рахунку та виведення коштів.

Читайте також: Как правильно делать ставки на спорт?Низька маржа краща за будь-які бонуси

Щоб зрозуміти, наскільки вигідні котирування пропонуються гравцям у БК Фаворит, достатньо просто розглянути випадкові коефіцієнти на основні результати матчів з різних видів спорту в лінії:

  • футбол: 2.74 – 3.38 – 2.57;
  • хокей: 1.63 – 4.40 – 4.56;
  • баскетбол (з урахуванням овертайму): 1.85 – 1.96;
  • теніс: 1.61 – 2.25;
  • волейбол: 1.25 – 3.90.

Залежно від рівня турніру та популярності окремого матчу рівноймовірні результати можуть оцінюватись коефіцієнтами від 1.87 до 1.93. Наприклад, у матчі плей-офф футбольної Ліги чемпіонів на нульові фори двох приблизно рівних суперників можна поставити з коефіцієнтами 1.94 та 1.92. Небагато українських букмекерів пропонують настільки низьку маржу для ставок онлайн.

Dota 2, Counter-Strike та інші види кіберспорту

Під час проведення великих турнірів з кіберспорту в лінії букмекерської контори ВБет можна обирати серед сотень подій з десятків популярних дисциплін. Серед найбільш поширених видів кіберспорту – League of Legends, Dota 2, Counter-Strike, World of Tanks, StarCraft та ін. Розпис топ-подій може включати до 200 додаткових результатів, але різноманітність ставок залежить від популярності турніру та його популярності серед гравців. Зробити ставку на кіберспортивні матчі можна й у live-режимі. Більшість матчів супроводжуються прямими відеотрансляціями, тож ви можете слідкувати за матчами в прямому ефірі. Коефіцієнти в лайві зазвичай на пару сотих нижчі, ніж у передматчевій лінії, зате 9 із 10 подій супроводжуються прямими трансляціями.

Джерело: http://kaketosdelano.com/raznoe/bukmekerskie-kontory-istoriya-poyavleniya-i-sovremennye-realii