1. Новини Закарпаття

Протруйники зерна: безпека вашого урожаю

У сільськогосподарській галузі час – це гроші, як і якість. Щоб забезпечити великі обсяги якісного врожаю, важливо мати план обробки насіння для захисту від грибків, шкідників, хвороб та інших загроз.

Виробники зернових культур щороку вкладають великі інвестиції у вибір, розподіл і розміщення кожного крихітного зерна для його оптимального проростання. Однак без захисту в ґрунті ці інвестиції можуть становити загрозу у вигляді шкідників, що передаються через ґрунт. Такі шкідники, як дротяники, люблять поласувати насінням злаків, а попелиця намагається поласувати ніжними сходами. Щоб допомогти кожному ядру повністю розкрити свій потенціал, особливо на його найуразливіший ранній стадії, оптимальним захистом є обробка насіння використовуючи протруйник зерна.

Обробка насіння працює двома основними способами: знищення невидимих ​​патогенів і забезпечення захисту під час безпосереднього проростання. Хоча тип ґрунту, умови навколишнього середовища та тиск шкідників можуть впливати на стійкість і врожайність, обробка насіння забезпечує широкий спектр перевірених, економічно ефективних переваг:

  • Ранньосезонний захист від патогенів і комах-шкідників.
  • Безпечне застосування.
  • Послідовна дія і краща врожайність.
  • Прибутковість.

Це головні переваги засобу. 

Як працюють протруйники зерна?

Кожен протруйник зерна розроблено таким чином, щоб він був максимально практичним і простим у використанні для сучасних професіоналів сільського господарства. Подібні препарати мінімізують пошкодження та втрати насіння завдяки сучасним технологіям виробництва. Обробка зерна за допомогою протруйників є особливо корисною для полів, які мають проблеми, пов’язані з затопленням, ущільненням ґрунту, утворенням кірки або поганим дренажем. У різних умовах протруйники зерна допомагають забезпечити оптимальну врожайність і зменшити витрати для фермерів.

Протруйники можуть обробляти різноманітне зерно, зокрема:

Соєві

боби

Кукурудзу

Пшеницю.

Рис.

Квасолю.

Арахіс.

Сочевицю.

Використовуючи ці хімічні препарати, експерти в сільському господарстві гарантують оптимальні умови, які сприяють покращенню якості врожаю. Усі протруйники забезпечують максимальну безпеку користувачів, насіння та споживачів. Поліпшення кореневої системи завдяки застосуванню протруйників зерна також призводить до заощадливого використання води та енергоефективності. Використання протруйників є важливим кроком до сили та якості продукту.