1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати бігову доріжку та не помилитися

Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, сучасна людина має проходити від 6 до 10 тисяч кроків щоденно. Однак така можливість здебільшого відсутня, що особливо стосується представників сидячих професій, айтішників, банківських, соціальних та інших установ. Розв'язати проблему ефективно допоможе краща бігова доріжка для дому, яку можна замовити в інтернет магазині з доставкою.

 

придбати бігову доріжку зі знижкою

 

При цьому просто купити конструкцію без функціональних знань та характеристик неможливо, тому перед формуванням замовлення на сайті пропонується ознайомитись з деякими рекомендаціями щодо підбору. 

Як вибрати бігову доріжку правильно: увага до параметрів

Перш за все слід розрізняти ключові види бігових доріжок. Серед спортсменів-початківців та професіоналів користуються популярністю стаціонарні конструкції невеликих розмірів, які можна з легкістю встановити в умовах приватного будинку чи квартири. Це звільняє людину від необхідності гаяти час на відвідування тренажерного часу, а також дозволяє заощаджувати кошти. Сьогодні затребувані сучасні доріжки з різними типами полотна, систем амортизації, швидкості та кількості програм, тому надважливо врахувати кожен показник. Пропонується оглянути наступні параметри перед покупкою: 

  • Рівень нахилу, гранична швидкість та програмне забезпечення. Наприклад, якщо людина бігає зі швидкістю, що є вищою за середню – слід надавати перевагу відповідним модифікаціям (висока швидкість). Функція вибору кута нахилу - важлива річ для тих, хто обожнює перешкоди. 
  • Системи амортизації. Це потрібно для того, аби забезпечити власне здоров'я, зокрема колін. Початківець може отримати навіть мікротравми, якщо не враховувати показник амортизації, особливо якщо у людини спостерігається надмірна вага. 
  • Типізація полотна. Обов'язково враховується цей показник, щоб забезпечити надійне щеплення взуття з поверхнею доріжки. Це є також питанням власної безпеки, яким нехтувати не рекомендовано. 
  • Тип конструкції. Відповідаючи на питання, яка бігова доріжка краще, не оминути різновид моделі. Складні конструкції є найбільш функціональними та затребуваними, а тому з'являється можливість зберегти їх у будь-якому місці квартири.
  • Габарити та вага. Звісно, важливо оцінювати ці фактори за замовчуванням. Слід пам'ятати одне правило: чим більшою є вага людини, тим більшим має бути граничний показник тренажеру.

Вибір бігової доріжки: наявність гарантії

Представник інтернет магазину чи постачальник мають запропонувати покупцю можливість повернення тренажеру, а також відповідний строк гарантійного обслуговування. Звертаючись до нашої компанії, майбутній власник додатково отримає обов'язкові документи, що підтверджують гарантію якості, а також дозволяють отримати впевненість у відсутності браку чи інших негативних факторів.

Яку бігову доріжку вибрати: остаточні висновки

Крім вищевказаних рекомендацій, досвідчені спортсмени заявляють про необхідність звертати увагу на наявність аксесуарів. Невід'ємною частиною для занять спортом є наявність тримача для смартфону або планшету.

Також існують комбіновані доріжки, що оснащені можливістю підключення мобільних пристроїв для детального відстежування параметрів. Таким чином, вже можна дати відповідь на головне питання – яку бігову доріжку купити. Перед формуванням замовлення також рекомендовано переглянути відгуки, та надавати перевагу лише відомим виробникам, які гарантують якість та стійкість експлуатації в домашніх умовах.