1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Особливості виготовлення та сфера використання бруківки “Старе місто”

39
Без регіону (не видаляти!)

Особливості виготовлення та сфера використання бруківки “Старе місто”

Одним з найпопулярніших і недорогих оздоблювальних матеріалів для облаштування доріжок, є бруківка “Старе місто”. Така тротуарна плитка відрізняється гарним зовнішнім виглядом, і широким спектром можливостей укладання. Це пов'язано з широким асортиментом розмірів та кольорів плитки. Таким чином, тротуарна плитка старе місто дає можливість створювати унікальні орнаменти, які підійдуть під будь-який ландшафтний дизайн.

Технологія виготовлення та укладання бруківки “Старе місто”

Переваги та технічні характеристики бруківки “Старе місто”:

  • Основна перевага тротуарної плитки “Старе місто” в тому, що вона виготовлена методом об'ємного напівсухого вібропресування.
  • Завдяки цьому вдається знизити кількість цементу марки М400, але при цьому не знизити якість. Матеріал залишається досить міцним і вологостійким.
  • Завдяки об'ємному вібропресуванню плитка не вбирає воду, тому кількість центрів утворення тріщин зводиться до мінімуму, навіть при низьких температурах, з утворенням льодової кірки на поверхні плитки.

Бруківка “старе місто” набагато дешевша, ніж облаштування доріжок з використанням цементу та асфальту. Але варто пам'ятати про пористу структуру матеріалу, через що він дуже чутливий по відношенню до різних хімічних речовин. Тому розсипати сіль на поверхню плитки взимку не варто. Крім того, варто забути про використання жорстких щіток та металевих лопат для очищення поверхні доріжок від льоду та снігу. Це може пошкодити поверхню плитки.

Сфера використання бруківки “Старе місто”

Щоб термін служби бруківки був максимальним, потрібен не лише правильний догляд, але ще й дотримання всіх норм і правил укладання. Ця плитка абсолютно не вимоглива, і допускається укладання як на ґрунт з основою, так і без основи. Це дозволяє заощадити кошти під час облаштування доріжок. Варто відзначити, що бруківка не слизька, завдяки чому такими матеріалами можна облаштовувати автобусні зупинки та ділянки біля будинку.

В процесі виробництва такої плитки вводять спеціальні розчини, які складаються з кремнійорганічних сполук. Це надає матеріалу максимальної міцності та стійкості. На поверхні утворюється плівка, яка дуже схожа на скло. Саме вона і перешкоджає проникненню всередину води та забезпечує надійний захист, навіть при сильних перепадах температури протягом дня.

Бруківка “Старе місто” абсолютно безпечна, і може використовуватися для облаштування дитячих майданчиків. Навіть під час сильної спеки, при нагріванні плитки, вона не розм'якшується і не виділяє різних нафтопродуктів та токсичних летких компонентів. Це гарантує повну безпеку та надійність плитки. Завдяки широкому розмаїттю кольорів і форм, бруківка може використовуватися в ландшафтному дизайні при створенні різноманітних доріжок та декоративних елементів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber