1. Новини Закарпаття

Як підібрати меблі?

Це не просто естетичне доповнення до інтер’єру вашого будинку. Це також те, що має полегшувати наше життя й бути практичним елементом у просторі. А у випадку дивана, ліжка чи крісел, меблі також мають вплив на наше здоров’я. Найзручніше, коли їх виготовляють спеціально, враховуючи ваші потреби і побажання. Дізнайтеся, які у Львові ціни на меблі на замовлення, щоб облаштувати будь-яке приміщення.

На що зважати при виборі меблів?

Перший і найважливіший фактор: функція, яку вони будуть виконувати. Подумайте, які меблі вам потрібні і для чого ви їх використовуватимете. Якщо ви живете разом із кимось, бажано поцікавитися і вподобаннями близьких. Адже чи всім подобаються високі барні стільці, мінімалістичний диван або, наприклад, масивне ліжко. Якщо вибрати в Україні меблі Командор на замовлення, їх виготовлять для вас за індивідуальними параметрами й дизайном. 

1. Виберіть основні меблі для кожної кімнати

Кожен простір у вашій квартирі чи будинку має певне призначення. Тому бажано облаштувати його відповідно до того, які дії ви будете виконувати в приміщеннях. Складіть список меблів, необхідних для конкретної кімнати, і подумайте про альтернативи.

Наприклад, чи хочете ви тумбочки в спальні, чи вони вам не потрібні. Подумайте, чи хочете ви мати телевізор і іншу техніку – та підберіть предмети меблів відповідно до цього. Можливо, ви бажаєте організувати в спальні куточок для читання з кріслом і табуретом. Звісно, зважайте на розміри кожного приміщення.

2. Визначте свої особисті потреби

Всі ми можемо мати дещо різні очікування від кожної кімнати. Наприклад, комусь достатньо одного ліжка в спальні, комусь потрібно двоярусне ліжко в дитячій кімнаті, а комусь потрібно, можливо, три ліжка.

Визначте кількість предметів меблів і для чого саме ви будете їх використовувати. Наприклад, якщо ви хочете диван, який також буде використовуватися для сну гостей, буде доречним диван-ліжко. Якщо у вас окрема кімната для гостей, звичайного дивана у вітальні буде достатньо.

3. Додаткові меблі

Крім основних предметів меблів у нагоді можуть стати й додаткові. Тому, якщо ви думаєте, як вибрати меблі, подумайте також про місця для зберігання. Якщо ви книголюб, подумайте, чи зможете розмістити книжкові шафи й полиці. Якщо ви любите готувати і маєте багато каструль і кухонного начиння, знадобиться великий кухонний комод.

4. Знайдіть свій стиль

Звичайно, вирішуючи, як вибрати меблі, ви дивитесь як на функціональність, так і на стиль. Подумайте про те, що вам подобається і яка ваша ідея. Меблі повинні не тільки створювати затишок, а й мати гарний вигляд. Найкраще вибрати предмети, які будуть унікальними по-своєму і водночас разом створюватимуть гармонійне ціле. 

5. Визначтеся з матеріалом

У вас є кілька варіантів – ви можете вибрати диван зі шкіряною чи тканинною оббивкою, кухонний стіл може бути дерев’яним, а також металевим у поєднанні зі склом. Стінка вітальні може бути закрита чи об'єднана скляними вітринами. Тут теж подумайте не тільки про естетику, а і про практичність. Якщо у вас маленькі діти, скляні меблі можуть бути не найкращим вибором.

Як і у випадку з загальним облаштуванням будинку та квартири, при виборі меблів важливо поєднувати практичність із естетикою. Бажаємо успіхів!