1. Новини Закарпаття

Сфера використання та призначення ремкомплектів для авто

Сучасне авто, незалежно від виробника, має складну конструкцію. Усередині машини знаходиться цілий набір різних елементів, що рухаються, працюють у зв'язці один з одним. Якщо один елемент виходить з ладу, порушується робота техніки загалом.

Різновиди та призначення гумотехнічних виробів для авто

Для повноцінної роботи всі елементи авто, що рухаються, повинні бути заповнені мастилом: гідравлічним, моторним, трансмісійним (залежно від того, про який вузол йде мова). Якщо мастило витече, механізми перестануть працювати. Тому існують спеціальні гумотехнічні вироби:

  • прокладки
  • сальники
  • манжети
  • кільця ущільнювачі
  • пильовики
  • брудозйомники

Призначення гумотехнічних виробів:

  • герметизувати стики між елементами
  • запобігти тертю металевих деталей один об одного, виключаючи передчасне зношування та підвищення температури в місці з'єднання
  • перешкоджати витіканню мастила та робочих рідин

Що таке ремкомплекти і чому вони кращі, ніж окремі деталі?

Гумотехнічні вироби можна купувати окремо. Наприклад, можна купити одне кільце ущільнювача або сальник, якщо раптово виявилося, що потрібна заміна. На перший погляд, все логічно, але необхідність заміни однієї деталі виникає вкрай рідко. Тому правильніше купувати одразу цілий ремонтний комплект на сайті https://klifex.ua/ua/, що складається з кількох деталей – зазвичай від 5 до 50 штук, залежно від того, скільки ущільнень потрібно для того чи іншого вузла. Ремкомплект включає гумові та пластикові вироби та повністю обслуговує вузол, дозволяючи одночасно замінити всі витратні елементи.

Щоб обслужити певний вузол авто, його необхідно розкрити, а це тривала та трудомістка робота. Якщо вузол розкривається заради якогось ремонту чи обслуговування, має сенс одразу замінити всі гумотехнічні вироби. Якщо не змінити ущільнювачів, то з часом може виявитися протікання, тоді вузол доведеться розбирати і збирати знову.

Рекомендації щодо заміни гумотехнічних виробів

При обслуговуванні двигуна, або якогось іншого вузла, необхідно змінити всі ущільнювачі та сальники. Не можна збирати вузол назад зі старими розхідниками. Не існує строгого регламенту, щодо заміни манжет та прокладок, їх змінюють тільки тоді, коли виявляється протікання мастила. Допускається використовувати як оригінальні розхідники, так і аналоги, які в кілька разів дешевші. Головне, щоб аналоги були хорошої якості, від перевірених виробників. Рекомендується завжди мати при собі ремкомплекти вакуумних насосів, щоб можна було провести оперативний ремонт на місці. Купуйте запчастини про запас, якщо відчули необхідність їх заміни.