1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Слухові апарати із завушним кріпленням: особливості та функціонал приладів

39
Без регіону (не видаляти!)

Слухові апарати із завушним кріпленням: особливості та функціонал приладів

Серед апаратури для розв'язання проблем зі сприйняттям звуків завушні пристрої є одними з найбільш популярних. Простота в експлуатації, широкий вибір моделей з різноманітними характеристиками та можливостями, якісне посилення звуків − саме ці причини спонукають людей, які потребують корекції слуху, купити завушний слуховий апарат. Сам прилад складається із корпусу, трубки та вушного вкладиша, кріпиться і носиться за вухами Для живлення використовуються вбудовані батарейки з можливістю заряджання або ж спеціальні змінні одноразові, залежно від моделі. Налаштування здійснюється за допомогою кнопок чи коліщат на корпусі апарата, деякі апарати здатні автоматично регулювати гучність в залежності від акустичної обставини.

Сьогодні можна обрати як апарат з мінімумом необхідних функцій – тобто, забезпечення можливості чітко чути навколишні звуки, без «свисту» через «ефект зворотного зв’язку» і сторонніх шумів від електромагнітних перешкод, чи нерозбірливості через навколишні обставини; так і більш технологічні – такі варіанти можуть синхронізуватися з гаджетами (смартфон, планшет, MP3 програвач), використовуватись в ролі блютуз-гарнітури для телефонних розмов чи відео дзвінків.

Види пристроїв за типом виконання: різниця між цифровими та аналоговими апаратами

Залежно від типу виконання, завушні апарати поділяються на:

  • Аналогові. Аналоговий пристрій для посилення звуку відзначається бюджетною вартістю і порівняно масивними розмірами. Конструкція проста: мікрофон, підсилювач і телефон. Користувач отримує у необхідній мірі підсилений звук, з огляду на ступінь втрати слуху.
  • Цифрові. Кожен з таких апаратів уже обробляє звук. Цифрове перетворення звуку передбачає трансформацію звукових хвиль різних частот в електронні, аби виокремити потрібні звуки та позбутись сторонніх шумів. Тоді вже сигнали формують аудіопотік. Ця технологія дозволяє зробити сприйняття мовлення чіткішим, а звуки – природнішими. Зазвичай із функцій наявне автоматичне погашення шуму і декілька програм, щоб налаштувати апарат під ситуацію.

Також прилади відрізняються періодом адаптації – у випадку з цифровими він коротший.

Універсальність як перевага: для всіх, хто має потребу у слухопротезуванні

Оскільки випускаються моделі для корегування різних рівнів порушення слуху і з різними характеристиками, завушні апарати підходять для всіх пацієнтів. Пристрої підходять усім, незалежно від віку, завдяки відсутності труднощів з установкою та використанням. Особливо доцільно їх рекомендувати наступним категоріям людей з порушеннями слуху:

  • Особи, які хворіють на хронічний отит, і через це застосовувати внутрішньовушні пристрої при гострих фазах носити їм протипоказано.
  • Люди з підвищеним потовиділенням.
  • Люди літнього віку, для яких потрібен простий і комфортний в експлуатації апарат.
  • Діти та підлітки, які швидко ростуть, і постійна заміна внутрішньовушних приладів у зв’язку з цим нераціональна і надто затратна.

До порівняно недавніх пір обмеженням для використання апаратури із завушним способом кріплення було носіння пацієнтом окулярів, однак сучасні моделі мають продуману форму корпусу, так що окуляри, як для корегування зору, так і сонцезахисні чи комп’ютерні, можна носити разом з таким апаратом без жодних незручностей.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber