1. Новини Закарпаття

Фактори, які впливають на вартість розробки сайту

Створення будь-якого сайту починається з розробки ТЗ. Саме в цьому документі власник майданчика вказує, яким він хоче його бачити. Тут зібрані основні завдання для розробників, які стосуються зовнішнього вигляду, структури та призначення сайту. Вартість майданчика може суттєво відрізнятись, залежно від її виду.

З чого почати створення сайту?

Одні з найдешевших - прості сайти-візитки, основна мета яких — змусити клієнта здійснити дзвінок. Здебільшого власники таких майданчиків пропонують невеликий список послуг. До подібних майданчиків вдаються юридичні організації, клінінгові компанії. Трохи складніше розробка сайту у вигляді інтернет-магазину, через особливу деревоподібну або каталожну структуру. Основна особливість таких майданчиків у великій кількості сторінок. Саме тому, зі зростанням майданчика, стандартного хостингу може бути недостатньо. У якийсь момент доведеться переносити сайт на інший двигун з виділеним сервером, щоб забезпечити працездатність обладнання та необхідну потужність.

Особливості створення сайтів:

  • При розробці майданчика необхідно бути готовим до поступового збільшення, тому заздалегідь варто продумати потужний функціонал.
  • Нині на ринку є як індивідуальні, так і коробкові рішення. Однак навіть при придбанні цілого пакету, це зовсім не означає, що розробнику не доведеться вносити свої корективи.
  • Засновники бізнесу, які тривалий період працювали оффлайн, погано розуміються на зовнішньому вигляді майданчика і тим більше на його наповненні.
  • Недосвідченому користувачеві може здатися, що перед ним два абсолютно однакові сайти, але вони суттєво відрізняються за ціною. Це пов'язано не тільки з заповненням майданчика, його зовнішнім виглядом, але й доменом, а також наявністю виділеного сервера.

Особливості вибору CMS сайту

У якості двигуна можна обрати стандартний Вордпрес, який підходить для створення невеликого інформаційного сайту. Однак все одно майданчик доведеться доопрацьовувати через те, що розширення функціоналу платне. Це також вплине на вартість сайту. Якщо ж здійснювати створення сайту на Бітрікс, ліцензія обійдеться в пристойну суму, що також збільшить кінцеву вартість майданчика.

Окремо варто відзначити роботу програмістів та дизайнерів. Найчастіше оплата цих спеціалістів здійснюється погодинно. Чим простіше сайт, тим дешевше коштуватиме робота. Варто пам'ятати, що найдешевші — шаблонні рішення. Досить дорого створювати сайт з нуля, розробляючи власну концепцію, логотип, анімацію.

Для безкоштовного майданчика на wordpress можна купити готовий шаблон або цікаве, незвичайне розширення. Це також дозволить суттєво заощадити гроші. Найдорожче обходяться корпоративні сайти, детальніше про які можна дізнатися за посиланням https://storm-media.com.ua/uk/rozrobka-sajtiv/stvorennja-korporativnih-sajtiv/ через необхідність встановлення власного програмного забезпечення та високої потужності. Необхідно, щоб двигун був високопродуктивним та за лічені частки секунди дозволяв відкривати сторінки.