1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Огляд ламінату – всі його плюси та мінуси

22
Без регіону (не видаляти!)

Огляд ламінату – всі його плюси та мінуси

Незважаючи на те, що ламінат почав використовуватись для вкриття підлоги ще в кінці минулого століття, матеріал залишається одним з найпопулярніших. До того ж виробники не сиділи без діла й постійно модернізували технологію виробництва ламінату, що дозволило йому стати ще кращим в таких характеристиках, як стійкість та зовнішній вигляд. Україна – це великий ринок збуту, тому жодних проблем з тим, щоб знайти гарний ламінат на підлогу https://albero.com.ua/products/laminat_70 – не має виникнути. Потрібно розуміти, що ідеального будівельного матеріалу не існує, але є така кількість переваг цього покриття для підлогу, які значно перевищують абсолютно всі мінуси. Потрібно лише розібратись в усіх фактах, що говорять про високу якість ламінату. 

 

Головні переваги та недоліки ламінату

Виробники цього матеріалу завжди намагаються створити виріб, який би був здатним здивувати покупця своєю якістю. Серед характеристик, які були значно покращені в останні роки – глибоке текстурування, елементи з’єднання та нанесення зображення на поверхню ламінату. Зараз легко можна купити матеріал, ціна якого не буде високую, але вона може витримати значне навантаження впродовж 25 років активного використання.

Серед головних переваг, заради яких купують цей матеріал для покриття підлоги:

  • Процес встановлення такої підлоги є простим і його можна виконати самостійно, без потреби в сторонній допомозі;
  • Вартість матеріалу відносно низька;
  • Ламінат дуже стійкий перед зовнішніми факторами впливу;
  • У складі матеріалу відсутні елементи здатні викликати алергічну реакцію

Оскільки ідеальних матеріалів не існує, є декілька незначних мінусів:

  • Зовнішній вигляд ламінату хоча й нагадує деревину, все ж відрізняється від неї;
  • В більшості випадків, доведеться спочатку встановити спеціальну ізоляційну прокладку, щоб ламінат не створював зайвого шуму. 

Подібність ламінату до справжнього дерева або каменю зникає, коли ви уважно дивитесь на дошки. Ламіновану підлогу складно назвати ідентичною справжньому дереву, частково через те, що візерунки повторюються між собою, що ламає ілюзію. Для більшості брендів виготовляється від п’яти до 10 дощок з різними візерунками, тоді як дешевші продукти можуть мати лише три різні візерунки. Це потрібно враховувати під час встановлення дошок, адже інакше складно буде створити цілісну картину для інтер’єру. 

 

 

Інформація щодо ремонту

Підлогу з ламінату легко мити пилососом або віником. Її потрібно просто витерти вологою шваброю або, ще краще, використовувати засіб для чищення ламінату. Не потрібно думати, нібито для підтримання такого матеріалу в гарному стані, обов’язково потрібно використовувати віск. Наносити таку сировину зовсім не потрібно, достатньо звичайної вологої чистки.

Слід уникати надмірної кількості води під час миття, оскільки вона може просочитися у шви між дошками, спричинивши розбухання. Ламінована підлога не терпить постійного знаходження води на своїй поверхні. Саме тому, не рекомендується використовувати ламінат в таких приміщеннях, як ванна кімната. В цьому випадку, краще віддати перевагу плитці. 

Ламінована підлога має спеціальний захисний шар, який захищає зображення нанесене на поверхню такого виробу і робить його певною мірою стійким до подряпин і вм’ятин, а також дуже стійким до можливого утворення плям. Деякі виробники настільки впевнені в своїх виробах, що вони готові надати додаткові 10 років гарантії. Неможливість шліфування та лакофарбового покриття є головним недоліком ламінату. Якщо ламінована підлога сильно зношена, має глибокі подряпини або рифлення, її не можна шліфувати або обробити повторно, як тверду деревину твердих порід. Але, завдяки простій конструкції, ніщо не заважає зняти одну з дощок й замінити її за потреби. 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber