1. Новини Закарпаття

Які тексти потрібно писати на сайті медичної тематики?

На просторах інтернету існує безліч сайтів на різні тематики. Деякі з них мають великий вік, а тому пошуковий робот їх ставить вгору, інші — як і раніше використовують старі методи просування, але все одно в топі.

Також регулярно з'являються медичні портали та інформаційні форуми, де безперервно обговорюються медичні теми, публікуються наукові тексти з медицини.

Щоб написати якісний текст з медицини, зовсім необов'язково бути всесвітньо відомим медиком. Але розбиратися в специфічній термінології необхідно, інакше замість цікавої статті вийде сухий перелік термінів і незрозумілих слів, обертів.

Контент-агентство Архі-Ідея пропонує послуги з наповнення медичних форумів, пишемо тексти для сайту на замовлення. Спеціально під проект надаємо команду копірайтерів, які працюють з відповідною темою, мають профільні кейси.

Чому ваш текст не працює?

Замовили текст, заплатили за нього, а він не продає? Справа в тому, що медичні статті вимагають більш детального підходу. У чому проблеми медичного копірайтингу (https://arhi-idea.com/kopirayting/medichni-textu):

  • сухий текст, напханий різними визначеннями без пояснень, який не має структурованість. Навіть, якщо ваш сайт дає якісну та унікальну інформацію, то суха подача нікого не замане. Користувачі підуть на форум, де інформація буде зрозуміло подана;

  • робиться акцент не на тому — наприклад, користувач шукає прайс на послуги стоматолога, тарифну сітку і з чого складається ціна. Йому не треба інформація про те, хто такий стоматолог, він не захоче знати, коли ця професія з'явилася і т.д.

Медицина — складна тема, де багато термінів і незрозумілих слів. Громіздкий текст без правильної структури — гарантія втрат трафіку, адже користувач не буде лізти в довідник, шукати відповіді на запитання — він хоче їх знайти на вашому сайті.

Як контент-агентство «Архі-Ідея» вирішить вашу проблему

Без термінології нікуди. Але ми використовуємо терміни правильно, пояснюючи їх сенс. Працюємо з інформаційними форумами, комерційними клініками. Під кожен випадок підбираємо тип і форму контенту. Для форумів робимо статті, де докладно пояснюємо суть теми. Під комерційні сайти інший формат статей — пишемо продавці стати, виділяючи переваги вашій компанії.

На медичних сайтах важливо рівно та експертно подавати інформацію. Ми це і робимо: застосовуємо методики AIDA, LSI, плавно підводимо клієнта до замовлення послуг вашої клініки.

Отримайте безкоштовну статтю — телефонуйте нам, пишіть. При замовленні від 50 тис. символів додаткова знижка.