1. Новини Закарпаття

Як зберігати піцу так, щоб це було безпечно? Поради експертів

А Ви любите їсти свіжу піцу тільки з печі? Звичайно, хто ж не любить. Однак бувають ситуації, коли цю улюблену страву з Пронто Піца потрібно залишити на потім, щоб насолодитись нею в найбільш слушний момент. Проте як саме варто зберігати піцу так, щоб вона залишилась смачною, безпечною та корисною? Саме в цій статті й розкриємо всі особливості, як правильно зберігається піца в Ужгороді.

Як довго можна залишати піцу щоб вона приносила тільки користь?

Частіше всього необхідність зберігання піци з’являється після ситної смачної вечері, коли залишається певна кількість шматочків. Їх точно захочеться залишити на потім, щоб на сніданок чи обід насолодитись смакотою ще раз.

Важливо розуміти, що тривалість зберігання такої страви буде залежати від інгредієнтів. Тобто, якщо в складі буде багато грибів чи ковбаси, то таку страву не можна довго зберігати. А от овочеві продукти можна залишати на довший проміжок часу.

Кількість часу зберігання суттєво залежить від температури для зберігання. За температурою кімнати їжа здатна залишатись безпечною не довше ніж 6 годин. Для того, щоб уюблена страва не обвітрювалась, рекомендується зберігати її в харчовій плівці.

А у випадку, якщо покладете піцу в холодильник, то в такому разі вона залишиться придатною приблизно на термін 4-5 днів. У випадку використання морозильної камери, цей продукт може зберігатись навіть шість місяців.

Правильність зберігання піци - основні правила

Якщо ви бажаєте, щоб піца після доставки могла зберегтись максимально довго, шматочки важливо покласти в щільний контейнер. В такому разі ваша смакота буде максимально надійно захищена:

  • Від повноцінного висихання структури піци;
  • Від підвищеного рівня вологи.

Крім цього можна накривати страву або плівкою або фольгою. Які основні способи існують для ефективного зберігання піци?

  1. Холодильник. Перед тим як покласти смачні шматочки до вашого холодильника, треба розкласти їх в пластиковому контейнері, на дно якого важливо викласти паперові серветки. Таким чином волога буде розподілятись рівномірно. Щоб було зручніше підігрівати піцу потім, можна загорнути в стандартну харчову плівку окремо кожний трикутник піци.
  2. Морозильна камера. Цей спосіб для того, аби можна було зберегти якомога довше всю користь та смакові якості улюбленої піци. Тут також корисно використати харчову плівку та контейнер з герметичним ефектом для більшої ефективності. 

Якщо зберігаєте піцу в морозильній камері, то перед нагріванням, її варто розморозити при звичайній кімнатній температурі. Хоча б на протязі шістдесяти хвилин.

Коли піца зіпсувалась? По яким ознакам це можна визначити?

Це можна легко зрозуміти, тому що текстура та смак будуть змінюватись. Найперша ознака - сухість продукту. Це означає, що піца все ще безпечна для вживання, однак її смакові якості суттєво гірші від свіжої. Якщо помітили плісняву чи неприємний запах, то не можна таку піцу куштувати. 

Для того щоб піца була безпечною та дуже смачною, обов’язково замовляйте її в Пронто Піца. Улюблена страва прямо з печі принесе вам купу приємних емоцій.