1. Новини Закарпаття

Швидкі гроші в займ онлайн на сервісі ZeCredit

Компанія ЗеКредит – одна з найпопулярніших приватних небанківських організацій України. На сервісі ZeCredit, розробленому компанією для надання оперативної фінансової допомоги, можна взяти гроші в займ онлайн за 2 хвилини. Ви можете подати заявку у будь-який час доби, а вже за пару хвилин – отримати до 10 000 гривень на дебетову картку.

Хто може взяти гроші в займ онлайн на картку

У 2018 році ЗеКредит почала надавати необмежені короткострокові кредити на будь-які цілі. Українці, які користуються послугами компанії вперше, можуть оформити мікропозику на суму від 1 000 до 10 000 гривень. Для нових клієнтів відсоткова ставка становить лише 0.5% на добу. Оформити кредит можна терміном від 7 до 30 днів, з можливістю продовження періоду погашення платежів після виплати мінімальної суми.

Якщо вас зацікавили умови МФО ЗеКредит, ви можете отримати займ на картку під знижену відсоткову ставку, для цього потрібно відповідати мінімальним вимогам:

  • громадянство України;

  • вік від 18 до 65 років;

  • наявність мобільного телефону;

  • готовність надати дані цивільного паспорта та ідентифікаційний код;

  • наявність активної дебетової картки MasterCard/VISA.

Компанія надає гроші в борг без довідки про доходи, поручителів та застави. Скористатися послугами ЗеКредит можуть працевлаштовані неофіційно, фрилансери, студенти, пенсіонери, жінки у декретній відпустці. Ви можете навіть оформити мікрокредит з наявністю прострочок, щоб не лише розв’язати фінансові питання, а й покращити кредитну історію.

Як оформити кредит онлайн на картку за 2 хвилини

Головна перевага компанії ЗеКредит – цілодобовий оперативний розгляд заявок. Сервіс мікрокредитування доступний у будь-який час доби та будь-який день тижня, враховуючи вихідні та свята. Заявки розглядає скоринг-програма, ухвалюючи рішення за 1-2 хвилини.

Якщо ви хочете оформити кредит онлайн на картку в https://zecredit.ua, тоді спочатку перейдіть на сервіс, створіть та налаштуйте особистий кабінет:

  1. У верхньому правому куті натисніть кнопку «Увійти».

  2. Введіть номер мобільного телефону.

  3. Щоб підтвердити реєстрацію, дайте відповідь на дзвінок та натисніть цифру «1».

  4. Уважно заповніть кожне поле в анкеті, а перед її збереженням перевірте відсутність помилок. Ви можете прискорити процес заповнення анкети, авторизуючись через BankID.

  5. Додайте платіжні дані, щоб оформити кредит онлайн на картку.

Тепер ви можете будь-коли авторизуватися на сервісі ZeCredit та отримати гроші в займ онлайн. Для цього в заявці вкажіть бажану суму та термін кредиту, після чого надішліть її на розгляд. Коли отримаєте повідомлення про схвалення заявки, підпишіть електронний кредитний договір та паспорт кредиту в особистому кабінеті. Після підписання документів компанія перерахує гроші на вашу дебетову карту.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)