1. Новини Закарпаття

Декілька причин замовити страви японської кухні

Японська кухня стає все більш популярною, особливо в порівнянні з різними методами схуднення: голодування та дієти. Адже харчуючись стравами, відомими в Японії, можна худнути з користю та задоволенням. Але необхідно враховувати, щоб організм отримував ту дозу вітамінів та поживних речовин, які йому необхідні. Тому збалансоване та здорове харчування – мода нашого часу. Завдяки гармонійному поєднанню певних продуктів людина може підкріпити своє здоров'я і подбати таким чином про зовнішню красу.

Переваги японської кухні

Дуже багато корисних поживних речовин міститься в меню японської кухні. Її особливість полягає в тому, що всі продукти містять достатню кількість білка та клітковини, що сприяє тонізуванню організму, зарядженню його енергією та наданню сил. Суші перестали бути екзотичним і незнайомим словом, адже вишуканий і неповторний смак знайомий багатьом.

Плюси японських страв:

  • Японська їжа — справжнє джерело поживних речовин. Велика кількість білка міститься в рибі та креветках, багато вуглеводів у рисі, клітковина у водоростях.
  • Поєднання всього цього коктейлю в травному тракті перетворюється на хімус. Це таке харчове з'єднання, яке виходить завдяки взаємодії поживних компонентів.
  • Якщо організму буде недостатньо жирів, він візьме їх з тих запасів, які є. Саме тому, харчуючись сушами, ми не тільки не гладшаємо, а навпаки, позбавляємося зайвих кілограмів.

Користь продуктів японської кухні

На першому місці знаходиться соєвий соус, знаменитий своїми смаковими якостями. Якщо знадобиться доставка суші, то у помірних дозах такий соус рекомендується вживати. У його складі містяться мікроелементи, які стримують розвиток злоякісних утворень, що сприяє довголіттю. Крім цього, соєвий соус забезпечує молодість, уповільнюючи процеси старіння. Васабі відрізняється гострим смаком і чудово підходить до прісних страв. Варто відзначити, що васабі та звичайний хрін значно відрізняються один від одного. Васабі подають виключно у обраних японських ресторанах і це недешеве задоволення. Вирощування цього коренеплоду — трудомістка справа.

Японські вчені впевнені, що васабі — чудовий борець з мікроорганізмами, що викликають різні захворювання, наприклад, зі стрептококами, що сприяють розвитку карієсу. Васабі — хороший помічник проти нападів астми та утворення тромбів, він навіть може боротися з онкологічними захворюваннями. Ще одна дуже незвичайна і гостра приправа – імбир, який японці буквально обожнюють. Корінь імбиру необхідний нормальної роботи травного тракту, він позбавляє морської хвороби та добре зігріває організм.