1. Новини Закарпаття

Професійні зубні щітки: переваги та поради щодо вибору

Під час вибору зубних щіток, більшість пацієнтів віддають перевагу найдешевшим або найкрасивішим виробам. Мало хто з покупців замислюється про ефективність таких товарів. Вони відрізняються між собою не тільки жорсткістю, але ще й матеріалами виготовлення. Найчастіше, для стандартного покупця, ідеально підійдуть зубні щітки середньої жорсткості.

Різновиди зубних щіток

Найпопулярніша механічна зубна щітка, які має на увазі ручне чищення. Основний недолік таких пристроїв у неефективному використанні. Щоб очистити зуби від нальоту з використанням класичної щітки, необхідно витратити 2-3 хвилини, ретельно обробляючи всі зуби.

Якщо наліт погано знімається з використанням зубної щітки середньої жорсткості, необхідно віддати перевагу комбінованим виробам компанії VDS-stomat, які поєднують гумові та синтетичні щетинки. Можна використовувати вироби із натурального китового вуса. Вважається, що він добре очищає поверхню від бактеріальних відкладень.

Переваги електричних зубних щіток

Багато покупців вважають, що найкраще для чищення зубів підходить електрична щітка, оскільки вона дозволяє здійснити більшу кількість рухів.

Особливості роботи електричних зубних щіток:

  • Насправді такі пристрої призначені для лінивих користувачів, які не хочуть витрачати 2-3 хвилини власного часу на те, щоб ворушити щіткою з боку в бік.
  • Стоматологи зазначають, що ефективність використання електричних та мануальних зубних щіток від Tello, практично однакова за умови, якщо пацієнт якісно виконує процедуру очищення.
  • Однак зараз електричні зубні щітки стали розумними пристроями та мають можливість підключення до смартфону. Деякі з них показують тиск, який чиниться на зубну емаль у процесі чищення.
  • Вони на смартфоні відображають картину, на якій видно, які з ділянок погано очищені. Можна виконати повторне очищення, ретельно прибравши наліт з віддалених ділянок.

Основна перевага електричної зубної щітки зовсім не в її обертанні, а в невеликому розмірі голівки та округлій формі. Завдяки цьому можна зняти наліт із віддалених ділянок, запобігаючи появі карієсу. Адже саме дальні зуби найчастіше схильні до скупчення нальоту та утворення карієсу. Щоб рідше відвідувати стоматолога, варто купувати зубні нитки та іригатори, а також іноді проводити професійне чищення.

У продажу є звукові щітки, які приводяться в дію за допомогою спеціальних хвильових пристроїв. Завдяки коливанню ворсинок, вдається досягти ідеального очищення гладкої поверхні. Крім того, такі щітки дозволяють спінювати зубну пасту, покращуючи її проникнення в глибокі шари емалі, зміцнюючи її.