1. Новини Закарпаття

Чому частіше віддають перевагу крафт-пакетам

Хоч хтось може сказати, що пакети-майки, є більш надійними, ніж паперові пакети. Все ж саме складаються з крафт паперу такі вироби, є володарями значного списку переваг, через які все більше підприємців, використовує їх в своїх точках продажів. Перше чим вони хороші, так це наданням можливості використання їх в якості носіїв рекламної інформації. Безумовно, першопрохідцями в такому вигляді поширення реклами були саме пакети-майки. Але якщо взяти до уваги те, на якому з видів пакетів краще видно рекламу, а також відрізняється презентабельністю виду, виявиться, що саме на крафт-пакетах.

Тому не дивно, що бажаючі заощадити кошти на рекламі, але при цьому отримати хороший приплив клієнтів підприємці, зараз частіше використовують в просуванні бізнесу саме такі види пакетів. Тим більше не тільки розміщується на такому виробі рекламна інформація набуває благородний вигляд. Самі крафт-пакти відрізняються наявністю презентабельності, відсутньої в пакетах-майках. Через що, вони також нерідко використовуються і для піднесення різних презентів, як в сфері бізнесу, так і в звичайному житті. Наприклад, їх багато замовляють клієнти при бажанні піднести стильно упакований подарунок до Дня народження близької людини. Тому не дивно, що багато точок продажів, в тому числі і сувенірів, прагнуть знайти компанію, здатну надати їм в потрібних розмірах і відповідно до інших критеріїв, хорошої якості крафт-пакети.

Компанія ПрофиПак

Точок продажів такої пакувальної продукції існує предостатня кількість. Але якщо звернути увагу на пропоновані тут https://profipak.com.ua/g98000320-bumazhnye-kraft-pakety у компанії Профіпак види крафт-пакетів, виявиться, що кожен пропонований тут такий вид товару, відповідає багатьом побажанням покупців. І все тому що, вже протягом довгого часу, ця компанія, підтримує пряму співпрацю з різними виробниками, і не лише вітчизняними.

Тому пропонований асортимент таких пакувальних матеріалів радує не лише стилем і якістю, а й цілком прийнятною ціною. До речі в цьому інтернет-магазині можна крім крафт-пакетів купити за доступною ціною кур'єрські і навіть zip-lock пакети. Займається заклад і реалізацією гофрокартону, а також пакувальною стрічкою.